100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

יבואן דשא סינטטי

הזמינו דשא איכותי ועמיד רק מיבואן דשא סינטטי רשמי – גרין ספורט סיסטם

חברת גרין ספורט סיסטם היא הנציגה הבלעדית של החברה ההולנדית המובילה EDEL GRASS כבר יותר מ 14 שנים. ואנו משווקים משטחי דשא סינטטי איכותיים וברמה גבוהה לבתים פרטיים, לשטחים ציבוריים ולמגרשי ספורט. אנו מספקים אחריות מלאה בכל הקשור לאיכות הדשא הסינטטי ולאיכות עבודת ההתקנה המבוצעת על ידי הצוות המקצועי שלנו. כדאי לדעת כי. אחריות היצרן ההולנדי לרוכשי הדשא הסינטטי באמצעותנו עומדת על 8 שנים ובנוסף תקבלו אחריות ל- 8 שנים על ההתקנה. בין יבואני הדשא הסינטטי אנו ייחודיים ומציעים פתרון מקצועי ואחריות לטווח ארוך.

יבואן דשא סינטטי איכותי, עמיד ועם אחריות ל 8 שנים

ישנם יבואני דשא סינטטי רבים בארץ אך רק משטחי הדשא הסינטטי שחברת גרין ספורט סיסטם מייבאות ומשווקת מבטיחים לכם עמידות גבוהה לאורך זמן והנאה מרובה ממשטח דשא ירוק ומרהיב ללא דהיית הצבע גם אחרי שנים רבות. כל משטחי הדשא הסינטטי שאנו משווקים בארץ מיוצרים על ידי חברה הולנדית העונה לשם: EDEL GRASS.

החברה ההולנדית נחשבת למובילה בתחומה ברחבי העולם והיא מתמחה בייצור משטחי דשא סינטטי המחזיקים ועומדים בתו התקן האירופאי הידוע כקפדני ביותר. בנוסף, חשוב לדעת כי בהשוואה ליבואני דשא סינטטי אחרים, אנו, בחברת גרין ספורט סיסטם מציעים את משטחי הדשא הסינטטי של החברה ההולנדית ומשטחים אלו מגיעים עם ציפוי 100% UV. הציפוי המיוחד והאיכותי נגד הקרינה מקנה למשטחי הדשא הסינטטי איכות מעולה וצבע ירוק שאיננו דוהה גם לאחר שנים ארוכות. נושא זה חשוב ביותר לאור העובדה שאנו חיים במדינה שטופת שמש.

ידע מקצועי

התקנת משטחי דשא סינטטי על ידי יבואני דשא סינטטי מחייבת התייחסות מקצועית. אנו מובילים את הענף ומציעים ניסיון רב בהתקנת משטחי הדשא תוך התייחסות למיקום, לשימוש במשטחי הדשא, לצרכי הלקוח, למזג האוויר וכמובן על סמך התקציב.

גרין ספורט סיסטם – יבואן הדשא הסינטטי המוביל בישראל

גרין ספורט סיסטם הינה חברה מובילה בתחום יבוא, שיווק והתקנת משטחי דשא סינטטי לבתים פרטיים, לעסקים, לרשויות ולמגוון לקוחות נוספים. אנו יבואני דשא סינטטי מובילים ונבחרנו לשמש כנציגיה הבלעדיים בישראל של חברת EDEL GRASS ההולנדית, החברה הידועה ובין הטובות בעולם.

אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם החברה המובילה מהולנד על מנת לספק לצרכן הישראלי את משטחי הדשא האיכותיים, המובילים והטובים ביותר בעולם. הנכם מוזמנים לקרוא באתר ולהגיע אלינו לפגישה כדי להכיר מקרוב את משטחי הדשא האיכותיים שאנו משווקים בהצלחה בארץ.

יבואן דשא סינטטי רשמי גרין ספורט סיסטם בע"מ

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל