100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

דשא סינטטי מחיר

בשנים האחרונות, הדשא הסינטטי תפס תאוצה בישראל בשל הצורך בחסכון במים. הדשא הסינטטי ידידותי לסביבה משום שאין צורך בהשקיה, כיסוח שצורך דלק וחשמל, דישון וקטילת חרקים המפיצים כימיקלים. הדשא עצמו יכול להיות ממוחזר ובכך יש תרומה נוספת לאיכות הסביבה. קיימים סוגים רבים של דשא סינטטי הנבדלים באיכותם ובמחירם. כשמדובר על דשא סינטטי מחיר נקבע על סמך צפיפות הסיבים, הצורך במילוי של חול ו/או גומי, הגנה מקרני UV , סוג הסיב וגובהו, האם יש לו אחריות ואם כן לכמה זמן, האם ההתקנה נכללת במחיר, אם יש התקנה האם היא כוללת גם הובלת הדשא ישירות לבית הלקוח ועוד. בתחום של דשא סינטטי מחיר נקבע לפי מ"ר ולפי עובי ומומלץ לקנות דשא עבה שיהיה עמיד יותר. בנוסף במקרה של דשא סינטטי מחיר נקבע לפי החומרים ממנו הוא עשוי, האם הוא עומד בתו תקן של איכות הסביבה והבטיחות. חשוב שהדשא יהיה עמיד בפני חומרים דליקים ולא יפלוט חומרים רעילים. גורם נוסף המשפיע מחירו הוא אם הדשא מיובא או מקומי.

מכיוון שישנן חברות רבות בשוק, כדאי לערוך בדיקת דשא סינטטי מחיר למ"ר, בכדי לקבל מושג לגבי העלויות ומה הן כוללות. התפתות למחיר זול עלולה להסתיים בעוגמת נפש ובתיקון הדשא או החלפתו לאחר זמן קצר יחסית. העדר אחריות גורם לרוכש לשלם על נזקים או החלפה מכיסו וכך הזול הוא יקר. כשבוחנים דשא סינטטי מחיר המרבד צריך להיות בהתאם לשימוש שנעשה בדשא. דשא סינטטי יכול לשמש למטרות רבות כמו בגינות של בתים פרטיים, גני אירועים, מגרשי ספורט, ליצירת אווירה נעימה בבנייני משרדים או מבנים ציבוריים, גני ילדים, בריכות ועוד. קביעת דשא סינטטי מחיר למ"ר מותאמת לגודל מרבדי הדשא ועד כמה הם צריכים להיות עמידים להליכה ושימוש רב או שהם למטרות נוי ויצירת נקודות ירוקות על רקע הבטון האפור.

"חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ" מייבאת באופן בלעדי דשא סינטטי איכותי של חברת Edel Grass ההולנדית, בעלת הדשא הסינטטי האיכותי בעולם. קביעת דשא סינטטי מחיר למ"ר בחברת "גרין ספורט" כוללת איכות ללא פשרות של דשא עם תקן פיפ"א העולמית בדרגה הגבוהה ביותר של שני כוכבים, התקנה מקצועית ואחריות יצרן של חמש עד שמונה שנים. קביעת דשא סינטטי מחיר למרבד כוללת את הניסיון והשם שהחברה צברה המתבטאים במאות לקוחות מרוצים. גם אתם יכולים להיות חלק מלקוחות אלו.

 

 

דשא סינטטי מחיר המשתלם ביותר רק בחברת גרין ספורט

מה משפיע על דשא סינטטי מחיר? החל מרמת הצפיפות של הדשא, הדגם המועדף עליכם, לצד הכמות בה תשתמשו לצורך ההתקנה – פרמטרים אלו ועוד ישפיעו על המחיר. מתעניינים בדשא סינטטי לחצר או למיקום אחר? צרו קשר עם חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ. אנו מייבאים דשא סינטטי הולנדי איכותי, מתקינים אותו במקצועיות – ובמחירים אטרקטיביים. נשמח לעמוד לרשותכם.

דשא סינטטי מחיר: פרמטרים שונים

אולי נדמה לכם שהדשא של השכן הוא ירוק בהרבה משלכם – אך טעות בידכם! הוא הבין ממזמן את הסוד הבא: התקנתו של דשא סינטטי. ועכשיו, גם אתם מוזמנים להצטרף לחגיגה. בין אם אתם מעוניינים לשדרג את הגינה שלכם ובין אם הוא מיועד למטרה אחרת, בזכות פריט אסטטי זה תקבלו את התוצאה הדרושה והמקצועית ביותר.

בבואכם לבחור את הדשא הסינטטי, עליו לעמוד במספר דרישות חשובות:

  • גוון הדשא
  • גובה הדשא
  • רמת הצפיפות של הדשא

כדי למצוא את הדשא הסינטטי שיעמוד בדרישות הללו ובאחרות, עומדים לרשותכם מגוון דגמים מרשימים. כל דגם ודגם מציע גוון ירוק שונה – בין אם הוא כהה או בהיר. בנוסף, דגמים אלו מציעים גבהים שונים של דשאים, לצד טקסטורה נעימה למגע. במילים אחרות, בין אם הדשא הסינטטי מיועד לבתים פרטיים, מגרשי כדורגל, אולמות אירועים ועוד – תוכלו להתאים את סוג הדשא לאתר הרלוונטי.

בחרתם את הדשא הסינטטי העונה על דרישותיכם? כעת, יש להתקין אותו כראוי. לשם כך, יש ליצור קשר עם הגורמים המוסמכים לכך. אנשי מקצוע אלו יבצעו את המשימה כהלכה ויגשימו את החזון העיצובי שלכם. כדי לשתף פעולה עם מקצוענים, יש לבצע חיפוש מקיף: בין אם מדובר בסקירת אתרי האינטרנט או שמא באמצעות המלצות של מכרים וחברים – חוות דעת אלו יסייעו לכם לבצע את המלאכה כהלכה.

מוצרי דשא סינטטי – במחירים אטרקטיביים

דשא סינטטי הינו הפתרון המושלם למגוון לקוחות – פרטיים ועסקיים כאחד. כדי לשדרג כל אתר כראוי, מומלץ לפנות אל חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ. אנו מחזיקים באופן בלעדי בזיכיון לייבא ולשווק את הדשא הסינטטי של Edel Grass ההולנדית. בהתאם לכך, המוצרים והשירותים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר – תוך מתן אחריות מקיפה.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל