100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

דשא סינטטי מחירים

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי בתים פרטיים מבינים את החיסכון העצום בהוצאות השוטפות הנוצר בשל החלפת משטחי דשא אורגני למשטחי דשא סינטטי מומלץ בחצר הבית או הגינה. חיסכון זה הנוצר גם בשל חיסכון במים מכיוון שאין צורך בהשקיית המשטח, הופך את משטחי הדשא הסינטטי למוצרים ידידותיים לסביבה.

מוצר ירוק יותר בכל מטר רבוע…

דשא סינטטי מחיר נקבע על פי מ"ר, כלומר, התשלום מתבצע עבור רכישת מטר רבוע של דשא סינטטי ועבור מחיר התקנה בגין כל מטר רבוע. המחיר למטר רבוע נקבע על פי מספר קריטריונים: יצרן הדשא- לזהות את יצרן הדשא, ארץ ייצור ועמידה בתקנים אירופאים כגון עמידה ב U.V איכות הסיב- החומר ממנו עשוי הסיב. איכות ועובי יריעת הדשא – חומרים ומשקל היריעה. אורך ,משקל וצפיפות הסיבים למ"ר. מפרט התקנה – כדי לשמור על אריכות חיי הדשא הסינטטי.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים משטח סינטטי?

משטחי דשא סינטטי בעלי הגנה מקרינת השמש מאפשרים לכם ליהנות ממשטח דשא איכותי שצבעו הירוק איננו דוהה לעולם. משטחי דשא בעלי ציפוי 100% UV הם ברוב המקרים משטחי דשא יקרים יותר ואיכותיים הרבה יותר.

דשא סינטטי מחירים אומנם מאפשר לכם לבחור במשטחי דשא זולים יותר, אך בסופו של דבר, משטחים אלו דוהים לאחר מספר שנים או חודשים (תלוי באיכות המשטח), דבר המחייב אתכם לבצע רכישה מחודשת והתקנה מחודשת של המשטח, וכפועל יוצא מכך, את מה שתחסכו בהתחלה תדרשו לשלם בהמשך.

על מנת להבטיח לעצמכם דשא סינטטי מחירים סבירים ואיכות ללא פשרות, אנחנו בגרין ספורט סיסטם, מעמידים לרשותכם את משטחי הדשא הטובים ביותר בעולם: משטחי הדשא הסינטטי של חברת EDEL GRASS. משטחים אלו מתאפיינים ברמת צפיפות מקסימאלית של הסיבים (יותר מ 500,000 סיבים למ"ר) והם מגיעים עם ציפוי 100% UV, דבר המבטיח לכם צבע ירוק (הכי טבעי שאשפר) שאיננו דוהה עם השנים!

יתרון נוסף הנלווה לרכישת דשא סינטטי איכותי באמצעותנו קשור לנושא השירות והאחריות. מעבר ל-8 שנות אחריות יצרן, אצלנו בגרין ספורט סיסטם, תוכלו ליהנות מ-8 שנות אחריות גם על ההתקנה. בסופו של חשבון, דשא סינטטי מחירים הנרכש באמצעותנו, מאפשר לכם ליהנות גם ממשטח איכותי שלא דורש תחזוקה או החלפה, גם ממחירים אטרקטיביים הן על הרכישה והן על ההתקנה וגם אחריות מקיפה לאורך שנים!

גרין ספורט סיסטם – הדשא ההולנדי האיכותי בעולם

חברת גרין ספורט סיסטם, הנציגה הבלעדית של חברת EDEL GRASS ההולנדית בישראל, מעמידה לרשותכם את שירותי התקנה האיכותיים ביותר למשטחי הדשא הטובים ביותר בעולם. שירותי ההתקנה שלנו מיושמים בכל רחבי הארץ, והם מותאמים לכל סוגי המשטחים האפשריים, לרבות, אדמה, אספלט ובטון.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל