100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

דשא סינטטי למגרשי כדורגל

חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ היא הנציגה הבלעדית של חברת Edel Grass, בארץ כבר 14 שנים. חברת Edel Grass מייצרת דשאים סינטטיים לכל סוגי הספורט וכחברה אירופאית מובילה, מתמחה בעיקר בדשאים לענף הכדור-רגל. החברה פועלת בכל העולם וביצעה מאות מגרשי כדורגל ברחבי העולם.

חברת EDEL GRASS גאה על שיתוף הפעולה בינה ובין קבוצת אייאקס אמסטרדם אשר במאמצים משותפים פיתחו מוצרים שעונים לדרישות הגבוהות של קבוצות היוקרה המובילות באירופה. כמו כן נבחרה החברה לבצע את משטחי הדשא הסינטטי בבית FIFA בציריך, שווייץ, אותם התקינה לאחרונה. חברת גרין ספורט ביצעה בישראל מגרשי כדורגל (שוהם ,קריית גת ,ירושלים ,רמלה, מכבי חיפה) וכן עשרות מגרשי קט רגל.

חברת Edel , יצרנית הדשא ההולנדי נבחרה על ידי FIFA כאחת מחמש חברות יחידות בעולם אשר מאושרות ומומלצות על ידה ליצור דשא סינטטי למגרשי כדורגל. דשאים סינטטיים לכדור-רגל נבדלים מדשאים ליעודים אחרים. דשא סינטטי לכדור-רגל הוא יותר גבוה ופחות צפוף מדשאים לבתים פרטיים וזאת בכדי לפנות מקום בין הסיבים למילוי של גומי גרוס מה שמקנה למשטח אלסטיות נוספת שמגנה על השחקן.

הדשא הסינטטי למגרשי כדורגל של חברת Edel הוא בעל התקן הגבוה ביותר הקיים – פיפ"א שני כוכבים, חברת EDEL GRASS ההולנדית היא מהמובילות והוותיקות בעולם בתחום הדשא הסינטטי. לחברה בלעדיות על כמה מסוגי הסיבים האיכותיים ביותר של יצרנית הסיבים TEN CATE והיא מתמחה בדשאים ייעודיים לספורט , ובעיקר למגרשי כדורגל. והיא מייצרת דשאים אלו לכל העולם כבר למעלה מ35 שנים.

דשא סינטטי למגרשי כדורגל עם 8 שנות אחריות

יתרונות רבים ומשמעותיים בהתקנת דשא סינטטי למגרשי כדורגל

היתרון החשוב ביותר לדשא סינטטי במגרשי כדורגל הוא כמות השעות שניתן לשחק עליו. אם בדשא טבעי מומלץ לשחק לא יותר מ 12 שעות שבועיות, על מנת לשמור על בריאות הדשא, אזי שבדשא סינטטי איכותי ניתן לשחק עד 10 שעות יומיות, ובכך לנצל את השטח עד בכל שעות היום. אישורי FIFA לדשאים הסינטטיים מבטיחים מבטחים שהמשטח המוגמר יתנהג ממש כמו משטח טבעי, בכל מה שקשור להתנהגות הכדור על המשטח (גלגול, קפיצה, וכו').

חשוב לדעת כי משטחי הדשא הסינטטי למגרשי כדורגל שאנו משווקים ומתקינים עומדים בתו התקן האירופאי הקפדני הכולל עמידה בתקני פליטת חומרים רעילים, עמידות בפני פגעי מזג האוויר השונים ומשטחי הדשא מתוצרת חברת EDEL GRASS ההולנדית מחזיקים באישורים הנדרשים מטעם פיפ"א ו-אופ"א, איגודי הכדורגל האירופי והעולמי הידועים והם מיועדים לצרכי מגרשי ומשחקי כדורגל בעולם.

גרין ספורט סיסטם – דשא סינטטי למגרשי כדורגל

אם גם אתם רוצים ליהנות ממשטחי דשא סיננטי למגרשי כדורגל וליהנות מיתרונות רבים מחיסכון כספי ניכר, זה הזמן להכיר את חברת גרין ספורט סיסטם ומוצריה. חברת גרין ספורט סיסטם היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת EDEL GRASS.

החברה מציעה 8 שנות אחריות המוענקים במסגרת אחריות יצרן ובנוסף אנחנו מעניקים לכם 8 שנות אחריות נוספות על ההתקנה. לחברה ניסיון מקצועי וידע רב בהתקנת משטחי דשא סינטטי ואתם נהנים מדשא סינטטי איכותי ועמיד ומכל היתרונות של חברה מקצועית הדוגלת בשירות ברמה הגבוהה ביותר.

דשא סינטטי למגרשי כדורגל של גרין ספורט סיסטם

דשא סינטטי למגרשי כדורגל מחיר משתלם ואחריות מלאה

הדשא הירוק, המטופח והאסתטי הוא צורך בסיסי עבור לא מעט בעלי דירות ובתים פרטיים, אבל גם עבור לקוחות עסקיים רבים ובפרט עבור מנהליהם של מועדוני הכדורגל המובילים. למעשה, קבוצות הכדורגל הגדולות בעולם (כמו אייאקס) זקוקות לתכנון והתקנה של דשא סינטטי למגרשי כדורגל, והן זקוקות לביצוע מושלם ולמוצר איכותי באמת. חברת Edel Grass ההולנדית היא הפתרון האידאלי עבור הקבוצה ועבור ארגונים רבים אחרים, ואת המוצרים הללו תוכלו לרכוש גם כאן בישראל. צוות גרין ספורט סיסטם, המייבאת הרשמית של המוצרים לארץ, יעמוד לרשותכם כדי לתכנן את הפתרון המושלם עבורכם.

דשא סינטטי למגרשי כדורגל – מה באמת חשוב?

התקנת דשא סינטטי למגרשי כדורגל היא תהליך שמחייב תכנון קפדני מאוד, ויש כמה שאלות מהותיות אליהן חשוב להתייחס בשלב מוקדם למדי:

  • תכנון נכון של השתית על מנת שלא יהיו שקיעות בשטח המגרש ושהניקוז יהיה יעיל.
  • שהדשא הסינטטי למגרשי הכדורגל יעמוד בכל התקנים הקיימים של FIFA
  • שהחברה היצרנית תהייה חברה מאושרת ומומלצת על ידי FIFA (FPP)
  • שסוג  הסיבים יהיה מתאים לשימוש במגרש (ישנם סיבים עמידים יותר לשימוש מסיבי).
  • שההתקנה תתבצע על ידי צוות מקצועי וציוד ייעודי.
  • מה הוא התקן הנדרש ואיך ניתן להתקין דשא איכותי בהתאם?
  • מה גובהו של הדשא ואיך מתבצע הסימון?
  • איך משפיעים משתנים חיצוניים (למשל מזג האוויר) על סוג הדשא ועל ההתקנה שלו?
  • איזה סוג דשא יתאים יותר למגרש הכדורגל?

מענה מדויק לשאלות אלה הוא קריטי, משום שהוא משפיע על נושאים רבים אחרים, ובפרט על כמות השעות שבהן ניתן לשחק, שהרי דשא סינטטי עמיד וחזק מאפשר לנו כמות רבה יותר של שעות משחק מדי יום בהשוואה לדשא טבעי. בנוסף חשוב לזכור שישנם אישורים מיוחדים הנדרשים מארגון פיפ"א, ובפרט מחייב הארגון כי המשטח יתפקד כאילו היה זה דשא טבעי לחלוטין, בכל הקשור לקפיצת הכדור או לגלגול שלו, למשל. חברה שמכירה היטב את הכללים ואת התקנים תדע לעשות את זה הכי טוב שאפשר.

הפתרון המושלם לכל מגרש

דשא סינטטי למגרשי כדורגל הוא נושא חשוב מאוד, והוא יכול להשפיע על המשחק עצמו ועל שעות המשחק האפשריות מדי יום או שבוע. חברת גרין ספורט סיסטם מסייעת ללקוחותיה לתכנן את המשטח האידאלי עבורם, בהתאם לכל האישורים והתקנים של פיפ"א או אופ"א וכן בהתאם לתקני איגוד הכדורגל האירופאי והאיגוד העולמי. אז לפני שאתם מקבלים החלטות מהותיות ויקרות, ודאו שאתם בוחרים את הליווי המקצועי והטוב ביותר שיש.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל