100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

דשא סינטטי למגרשי כדורגל

חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ היא הנציגה הבלעדית של חברת Edel Grass, בארץ כבר 14 שנים. חברת Edel Grass מייצרת דשאים סינטטיים לכל סוגי הספורט וכחברה אירופאית מובילה, מתמחה בעיקר בדשאים לענף הכדור-רגל. החברה פועלת בכל העולם וביצעה מאות מגרשי כדורגל ברחבי העולם.

חברת EDEL GRASS גאה על שיתוף הפעולה בינה ובין קבוצת אייאקס אמסטרדם אשר במאמצים משותפים פיתחו מוצרים שעונים לדרישות הגבוהות של קבוצות היוקרה המובילות באירופה. כמו כן נבחרה החברה לבצע את משטחי הדשא הסינטטי בבית FIFA בציריך, שווייץ, אותם התקינה לאחרונה. חברת גרין ספורט ביצעה בישראל מגרשי כדורגל (שוהם ,קריית גת ,ירושלים ,רמלה, מכבי חיפה) וכן עשרות מגרשי קט רגל.

חברת Edel , יצרנית הדשא ההולנדי נבחרה על ידי FIFA כאחת מחמש חברות יחידות בעולם אשר מאושרות ומומלצות על ידה ליצור דשא סינטטי למגרשי כדורגל. דשאים סינטטיים לכדור-רגל נבדלים מדשאים ליעודים אחרים. דשא סינטטי לכדור-רגל הוא יותר גבוה ופחות צפוף מדשאים לבתים פרטיים וזאת בכדי לפנות מקום בין הסיבים למילוי של גומי גרוס מה שמקנה למשטח אלסטיות נוספת שמגנה על השחקן.

הדשא הסינטטי למגרשי כדורגל של חברת Edel הוא בעל התקן הגבוה ביותר הקיים – פיפ"א שני כוכבים, חברת EDEL GRASS ההולנדית היא מהמובילות והוותיקות בעולם בתחום הדשא הסינטטי. לחברה בלעדיות על כמה מסוגי הסיבים האיכותיים ביותר של יצרנית הסיבים TEN CATE והיא מתמחה בדשאים ייעודיים לספורט , ובעיקר למגרשי כדורגל. והיא מייצרת דשאים אלו לכל העולם כבר למעלה מ35 שנים.

דשא סינטטי למגרשי כדורגל עם 8 שנות אחריות

יתרונות רבים ומשמעותיים בהתקנת דשא סינטטי למגרשי כדורגל

היתרון החשוב ביותר לדשא סינטטי במגרשי כדורגל הוא כמות השעות שניתן לשחק עליו. אם בדשא טבעי מומלץ לשחק לא יותר מ 12 שעות שבועיות, על מנת לשמור על בריאות הדשא, אזי שבדשא סינטטי איכותי ניתן לשחק עד 10 שעות יומיות, ובכך לנצל את השטח עד בכל שעות היום. אישורי FIFA לדשאים הסינטטיים מבטיחים מבטחים שהמשטח המוגמר יתנהג ממש כמו משטח טבעי, בכל מה שקשור להתנהגות הכדור על המשטח (גלגול, קפיצה, וכו').

חשוב לדעת כי משטחי הדשא הסינטטי למגרשי כדורגל שאנו משווקים ומתקינים עומדים בתו התקן האירופאי הקפדני הכולל עמידה בתקני פליטת חומרים רעילים, עמידות בפני פגעי מזג האוויר השונים ומשטחי הדשא מתוצרת חברת EDEL GRASS ההולנדית מחזיקים באישורים הנדרשים מטעם פיפ"א ו-אופ"א, איגודי הכדורגל האירופי והעולמי הידועים והם מיועדים לצרכי מגרשי ומשחקי כדורגל בעולם.

גרין ספורט סיסטם – דשא סינטטי למגרשי כדורגל

אם גם אתם רוצים ליהנות ממשטחי דשא סיננטי למגרשי כדורגל וליהנות מיתרונות רבים מחיסכון כספי ניכר, זה הזמן להכיר את חברת גרין ספורט סיסטם ומוצריה. חברת גרין ספורט סיסטם היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת EDEL GRASS.

החברה מציעה 8 שנות אחריות המוענקים במסגרת אחריות יצרן ובנוסף אנחנו מעניקים לכם 8 שנות אחריות נוספות על ההתקנה. לחברה ניסיון מקצועי וידע רב בהתקנת משטחי דשא סינטטי ואתם נהנים מדשא סינטטי איכותי ועמיד ומכל היתרונות של חברה מקצועית הדוגלת בשירות ברמה הגבוהה ביותר.

דשא סינטטי למגרשי כדורגל של גרין ספורט סיסטם

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל