100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

דשא סינטטי הולנדי

המראה הירוק לאורך כל ימות השנה, התחזוקה השוטפת החסכונית והנוחה והעמידות לאורך שנים, כל אלו ועוד הפכו את משטחי הדשא הסינטטי לחלופה האולטימטיבית ביותר בישראל וברחבי העולם לציפוי גינות, מגרשים ומשטחים מכל סוג. אנחנו בחברת גרין ספורט סיסטם, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממשטחי הדשא הסינטטי הטובים ביותר בעולם, וכל זאת באמצעות דשא סינטטי הולנדי המיוצר על ידי חברת EDEL GRASS, יצרנית הדשא הסינטטי המובילה ביותר בעולם.

בשורות הבאות, ריכזנו עבורכם רשימה של כל המאפיינים ההופכים את משטחי דשא סינטטי הולנדי תוצרת EDEL GRASS למשטחי הדשא הטובים והאיכותיים ביותר בעולם. חברת EDEL GRASS ההולנדית היא מהמובילות והוותיקות בעולם בתחום הדשא הסינטטי. לחברה בלעדיות על כמה מסוגי הסיבים האיכותיים ביותר של יצרנית הסיבים TEN CATE והיא מתמחה בדשאים ייעודיים לבתים פרטיים ,שטחי ציבור , גגות ומגרשי כדורגל וספורט.

איכות הדשאים הסינטטיים נמדדת ע"פ מספר קריטריונים:

  • יצרן הדשא– לזהות את יצרן הדשא,
  • ארץ ייצור ועמידה בתקנים אירופאים – כגון עמידה ב U.V
  • איכות הסיב – החומר ממנו עשוי הסיב.
  • איכות ועובי יריעת הדשא – חומרים ומשקל היריעה.
  • מפרט התקנה – כדי לשמור על אריכות חיי הדשא הסינטטי.
  • אורך, משקל וצפיפות הסיבים למ"ר.

לדשאים של חברת EDEL יש את כל הקריטריונים הנ"ל וצפיפות של יותר מ 500,000 סיבים למ"ר, מה שמקנה לדשא יכולת נראות מדהימה להמון שנים. משטחי דשא סינטטי הולנדי המשווקים על ידינו, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממשטחי דשא בעלי מראה טבעי יותר ונעים הרבה יותר למגע. צפיפות הסיבים הגבוהה במשטחי הדשא ההולנדים, מקנים למשטח מראה טבעי יותר, איכויות מגע נעימות יותר ואפילו מראה שאינו בוהק בשמש הישראלית, וזאת בניגוד למרבית משטחי הדשא הסינטטי המשווקים או מיוצרים בארץ.

תקן אירופאי ידידותי לסביבה

משטחי דשא סינטטי הולנדי תוצרת EDEL GRASS הינם משטחי דשא בעלי תו תקן אירופאי והוא עומד בכל דרישות התקן המחמירות ביותר בכל הנוגע לפליטת חומרים רעילים, עמידות באש, עמידות בפני פגעי מזג אוויר קיצוניים במיוחד.

כמו כן, משטחי דשא סינטטי הולנדי תוצרת EDEL GRASS מחזיק באישורים מיוחדים מטעם פיפ"א ו-אופ"א (איגודי הכדורגל האירופי והעולמי) בכל הקשור לתקינות המשטח לצרכי משחקי כדורגל רשמיים. גרין ספורט סיסטם- בגלל האיכות, המקצועיות והשירות אם גם אתם רוצים להנות ממשטחי דשא סינטטי הולנדי איכותיים, זה הזמן להכיר את היצע השירותים המוצעים לכם על ידי חברת גרין ספורט סיסטם, הנציגה הבלעדית בישראל של חברת EDEL GRASS.

בנוסף ל-8 שנות אחריות המוענקים לכם במסגרת אחריות יצרן, אנחנו בגרין ספורט סיסטם מעניקים לכם 8 שנות אחריות נוספות על ההתקנה. הניסיון המקצועי שלנו בתחום התקנת משטחי דשא סינטטי מאפשרים גם לכם ליהנות מהמשטחים הטובים ביותר בעולם בחצר ביתכם או בכל מקום אחר בו תבחרו למקם את המשטח.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל