100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

אודות

חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ הינה בעלת הזיכיון הבלעדי ליבוא ושיווק בישראל של מוצרי הדשא הסינטטי של חברת EDEL GRASS מהולנד והיא מתמחה בדשאים ייעודיים לבתים פרטיים ,לשטחי ציבור , לגגות ולמגרשי כדורגל וספורט.

אנו מייבאים, משווקים ומתקינים דשא סינטטי מזה קרוב לעשרים שנה בארץ

חברת EDEL GRASS ההולנדית היא מהמובילות והוותיקות בעולם בתחום הדשא הסינטטי. לחברה בלעדיות על כמה מסוגי הסיבים האיכותיים ביותר של יצרנית הסיבים TEN CATE  והיא מתמחה בדשאים ייעודיים לבתים פרטיים ,שטחי ציבור , גגות ומגרשי כדורגל וספורט.

לצפייה בסרטון על ייצור סיבי הדשא הסינטטי על ידי חברת TEN CATE לחץ כאן.

איכות הדשאים הסינטטיים נמדדת ע"פ מספר קריטריונים:

  • יצרן הדשא – לזהות את יצרן הדשא, ארץ ייצור ועמידה בתקנים אירופאים כגון עמידה ב-U.V
  • איכות הסיב – החומר ממנו עשוי הסיב.
  • איכות ועובי יריעת הדשא – חומרים ומשקל היריעה.
  • אורך ,משקל וצפיפות הסיבים למ"ר.
  • מפרט התקנה – כדי לשמור על אריכות חיי הדשא הסינטטי.

כאשר אתם קונים מוצר של חברת גרין ספורט, אתם מבטיחים לעצמכם מוצר אירופאי ברמה הגבוהה ביותר שיחזיק ויראה טוב למשך שנים רבות – מגובה בתעודת אחריות של היצרן לתקופות של 5-8 שנים.

לחברת גרין ספורט ניסיון רב שנים עם אלפי לקוחות מרוצים מגינותיהם המדהימות, עשרות אלפי מטרים של דשאים סינטטיים מותקנים, ועשרות מגרשי-כדורגל בעלי תקן 2 כוכבים של FIFA.

למידע נוסף, שאלות ובקשות, הינכם מוזמנים לבקר במשרדינו בבני ציון, או לפנות אלינו בכתב או בטלפון.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


על החברה

חברת גרין ספורט סיסטם בע“מ הינה בעלת הזיכיון הבלעדי ליבוא ושיווק בישראל של מוצרי הדשא הסינטטי של חברת EDEL GRASS הממוקמת בהולנד. אנו מייבאים , משווקים ומתקינים את מותגי איכות אלו למעלה מעשור.

חברת EDEL GRASS ההולנדית היא מהמובילות והוותיקות בעולם בתחום הדשא הסינטטי. לחברה בלעדיות על כמה מסוגי הסיבים האיכותיים ביותר של יצרנית הסיבים TEN CATE והיא מתמחה בדשאים ייעודיים לבתים פרטיים ,שטחי ציבור , גגות ומגרשי כדורגל וספורט.

לחברת גרין ספורט ניסיון רב שנים עם אלפי לקוחות מרוצים , מאות גינות מדהימות , עשרות אלפי מטרים של דשאים סינטטיים מותקנים ועשרות מגרשי כדור-רגל בעלי תקן שני כוכבים של FIFA .

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל