100% שביעות רצון

דשא סינטטי הולנדי איכותי 

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

רצפת עץ

מידע כללי בנושא רצפות עץ

רצפת עץ היא רצפת פרקט העשוי מעץ מלא או משכבות. פרקט תלת שכבתי עשוי מכמה שכבות של עץ כאשר כל שכבה מודבקת בתשעים מעלות לשכבה הקודמת.

השכבה העליונה נושאת את טקסטורת העץ ואילו התחתונות עשויות מעץ פשוט יותר. רצפת עץ שכבתי יכולה להיות מורכבת מעצים כמו אלון, בוק, מייפל, אגוז, דובדבן ועוד.

את הפרקט הזה מרכיבים כמו פרקט למינציה בשיטת "הנחה צפה" או על ידי הדבקה או באמצעות מסמרים.

יתרונות של רצפת עץ

היתרון של רצפת עץ המורכבת משכבות הוא שהיא נשמרת לאורך שנים, השכבות התחתונות מקבעות את הרצפה ומונעות תזוזות של העץ. מרביתם של הפרקטים התלת שכבתיים נצבעים בכמה שכבות של לכה להגנה או עם גימור של שמן. בפרקט דו-שכבתי השכבה העליונה עשויה מעץ טבעי מסוגים שונים ועובייה כ -5 מ"מ.

שכבה זו מודבקת על שכבה של עץ קשיח. פרקט זה מותקן בהדבקה ישירה בה כל פס של עץ מודבק על משטח.

יתרונה של שיטה זו בכך שניתן לבצע ליטוש וצביעה לפרקט לאחר ההתקנה. כמו כן ההדבקה הישירה מצמצמת בעיות של רטיבות ומונעת ממנה להתפשט ליתר חלקי הפרקט. רצפת עץ מלא עשויה מעץ גושני ומורכבת מלוח עץ אחד. יש לה מראה כפרי, חמים ויוקרתי . רצפת עץ מלא עשויה מעצים כמו איפאה, אלון, מהגוני, קומרו, ג'טובה ועוד.

הרכבה של רצפת עץ

ניתן להרכיב רצפת עץ כזו על ידי הדבקה , מסמור או לשלב את שתי השיטות. רצפה זו יקרה יותר מפרקט למינציה וגם התקנתה מורכבת ודורשת בעל מקצוע מנוסה. רצפת עץ מלא ניתן לחדש מדי תקופה על ידי ליטוש של שכבת הלכה ומריחת שכבת לכה חדשה. את פרקט רצפת עץ כדאי לבחור באור יום כדי לראות אותו באופן האמיתי שלו. צריך להתאים את צבע הפרקט והטקסטורה לסוג החדר, לריהוט ולתאורה בו.

רצפות עץ בחברת גרין ספורט

פרקט צריך לרכוש בחברה אמינה ואיכותית. חברה כזו היא "גרין ספורט סיסטם בע"מ". "גרין ספורט" היא יבואנית בלעדית של מוצרי Tarkett, חברה צרפתית מובילה בעולם בתחום הפרקטים. בחברה ניתן למצוא מגוון רב של פרקטים מלמינציה או מעץ גושני בגוונים, טקסטורות ודגמים שונים לפי הטעם והצרכים של הלקוח.

החברה מספקת פרקטים משובחים, יפיפיים ובעלי תו תקן. הפרקטים עמידים לשנים ארוכות, לא נשרטים ולא נשחקים, אין צורך לטפל בהם ולתחזק אותם והם אינם צוברים לכלוך ואבק. הפרקטים משדרגים כל חלל והופכים אותו למזמין חמים ונעים, במחירים נוחים.

 

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל