פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

רצפת עץ

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

מידע כללי בנושא רצפות עץ

רצפת עץ היא רצפת פרקט העשוי מעץ מלא או משכבות. פרקט תלת שכבתי עשוי מכמה שכבות של עץ כאשר כל שכבה מודבקת בתשעים מעלות לשכבה הקודמת.
השכבה העליונה נושאת את טקסטורת העץ ואילו התחתונות עשויות מעץ פשוט יותר. רצפת עץ שכבתי יכולה להיות מורכבת מעצים כמו אלון, בוק, מייפל, אגוז, דובדבן ועוד.
את הפרקט הזה מרכיבים כמו פרקט למינציה בשיטת "הנחה צפה" או על ידי הדבקה או באמצעות מסמרים. 


יתרונות של רצפת עץ

היתרון של רצפת עץ המורכבת משכבות הוא שהיא נשמרת לאורך שנים, השכבות התחתונות מקבעות את הרצפה ומונעות תזוזות של העץ. מרביתם של  הפרקטים התלת שכבתיים נצבעים בכמה שכבות של לכה להגנה או עם גימור של שמן. בפרקט דו-שכבתי השכבה העליונה עשויה מעץ טבעי מסוגים שונים ועובייה כ -5 מ"מ.
שכבה זו מודבקת על שכבה של  עץ קשיח. פרקט זה מותקן בהדבקה ישירה בה כל פס של עץ מודבק על משטח.
יתרונה של שיטה זו  בכך שניתן לבצע ליטוש וצביעה לפרקט לאחר ההתקנה. כמו כן ההדבקה הישירה מצמצמת  בעיות של רטיבות ומונעת ממנה להתפשט ליתר חלקי הפרקט. רצפת עץ מלא עשויה מעץ גושני ומורכבת מלוח עץ אחד. יש לה מראה כפרי, חמים ויוקרתי . רצפת עץ מלא עשויה מעצים כמו איפאה, אלון, מהגוני, קומרו, ג'טובה ועוד.


הרכבה של רצפת עץ

ניתן להרכיב רצפת עץ כזו על ידי הדבקה , מסמור או לשלב את שתי השיטות.  רצפה זו יקרה יותר מפרקט למינציה וגם התקנתה מורכבת ודורשת בעל מקצוע מנוסה. רצפת עץ מלא ניתן לחדש מדי תקופה על ידי ליטוש של שכבת הלכה ומריחת שכבת לכה חדשה. את פרקט רצפת עץ כדאי לבחור באור יום כדי לראות אותו באופן האמיתי שלו. צריך להתאים את צבע הפרקט והטקסטורה לסוג החדר, לריהוט ולתאורה בו.

רצפות עץ בחברת גרין ספורט

פרקט צריך לרכוש בחברה אמינה ואיכותית. חברה כזו היא "גרין ספורט סיסטם בע"מ". "גרין ספורט" היא יבואנית בלעדית של מוצרי Tarkett, חברה צרפתית מובילה בעולם בתחום הפרקטים. בחברה ניתן למצוא מגוון רב של פרקטים מלמינציה או מעץ גושני בגוונים, טקסטורות ודגמים שונים לפי הטעם והצרכים של הלקוח.
החברה מספקת פרקטים משובחים, יפיפיים ובעלי תו תקן. הפרקטים עמידים לשנים ארוכות, לא נשרטים ולא נשחקים, אין צורך לטפל בהם ולתחזק אותם והם אינם צוברים לכלוך ואבק. הפרקטים משדרגים כל חלל והופכים אותו למזמין חמים ונעים, במחירים נוחים.הקודם   1   הבא

המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved