100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

0503639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

פרקט עץ

פרקט עץ גושני הוא פרקט העשוי מחתיכה אחת של עץ טבעי. פרקט רב שכבתי ותלת שכבתי עשויים מכמה שכבות עץ ואילו פרקט למינציה עשוי מחומר תעשייתי דמוי עץ. סוגי עצים מהם מכינים פרקט עץ הם עצים קשים כמו איפיאה, אלון, מהגוני, מייפל, טייגר ווד ועוד. התקנת הפרקט מורכבת ודורשת מיומנות רבה ומכשור מיוחד. מניחים את פרקט עץ על גבי לוחות של 15 מ"מ כאשר ממסמרים את הפרקט ללוחות או מדביקים אותו. לאחר ההתקנה מלטשים את העץ עם מכונה מיוחדת וצובעים אותו בצבע שמן או לכה. ניתן לצבוע פרקט עץ לאחר ההתקנה או לפני ההתקנה. יש עצים שכדאי לצבוע בגוונים שונים ויש עצים שכדאי להשאירם עם צבעם הטבעי. אסור לשטוף רצפת פרקט עץ במים כי העץ מתנפח. יש לטאטא את הרצפה, לנגב עם חומר המיועד לפרקטים או לשאוב אותה.

יתרונות של פרקט עץ

היתרונות של פרקט עץ הם רבים: זוהי רצפה יוקרתית ונעימה המשרה אווירה כפרית וחמימה בבית. בנוסף, העץ מבודד מקור וחום, הרצפה עמידה ומחזיקה שנים רבות. פרקט עץ הוא בעל עמידות גבוהה יותר למים. היופי של פרקט בשרון זה הוא השתנותו עם הזמן משום שהוא טבעי ואלו תכונות העץ. אם בוחרים פרקט עץ בגימור של לכה הוא קל יותר לניקוי, עמיד בפני שריטות ואפשר לחדש את מראהו באמצעות שיופה של השכבה העליונה. אם בוחרים פרקט עץ עם גימור של שמן, הוא מעניק לרצפה מראה טבעי יותר, היא עמידה בפני שריטות ומים ולא צוברת לכלוך. תחזוקה של גימור שמן יקרה יותר ודורשת יותר טיפול מאשר ציפוי לכה. את פרקט עץ ניתן לשאוב, לטאטא או לנגב עם חומר ניקוי המיועד לפרקטים. כדאי לנגב רגליים מבוץ ואבק לפני כניסה לחדר ולהשתמש בסיליקון מיוחד לגלגלי כיסאות המחשב.

איפה רוכשים פרקט עץ?

לרכישת פרקטים איכותיים מעץ בשרון, מומלץ לפנות לחברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ". החברה מייבאת באופן בלעדי פרקטים איכותיים ביותר המיוצרים על ידי התאגיד הצרפתי המוביל Tarkett .בחברה ניתן למצוא מגוון של דגמים, טקסטורות וגוונים של פרקטים. קיימות שתי סדרות של פרקט עץ בעובי של 14 מ"מ. הפרקטים היוקרתיים והטבעיים של "גרין ספורט" מקנים לבית או למשרד אווירה יוקרתית וחמימה, הם קלים לניקוי, ניתן לחדשם בקלות, הם אינם סופחים אלרגנים ומבודדים מחום וקור והתקנת הפרקטים היא מקצועית ויעילה. הפרקטים של "גרין ספורט" ישדרגו את ביתכם לאורך שנים רבות.

 

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל