פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

פרקט לימינציה

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

פרקט לימינציה הוא פתרון מושלם למי שרוצה לשדרג את ביתו או משרדו. החלפת רצפות היא פתרון מורכב שנמשך זמן, מלכלך את הבית, מרעיש ודורש העסקת אנשי מקצוע שונים. הרכבת הפרקט לעומת זאת מהירה ופשוטה יחסית והוא אינו מלכלך. הרכבת הפרקט ונעשית על ידי יישור המשטח והנחת ספוג מוקצף על כולו. לאחר מכן מניחים את רצועות הפרקט, תחילה לאורך הקיר הארוך יותר ומחברים אותם כמו לגו ללא הדבקה . פרקט לימינציה מעניק לחדר השינה, חדר הילדים, הסלון או המסדרונות מראה חמים ומזמין. נעים לדרוך עליו בכל עונה והוא לא צובר לכלוך ואבק. פרקט לימינציה הוא קל לניקוי על ידי מגב ומטלית הספוגה בחומר המיועד לפרקטים. פרקט זה  עמיד בפני כתמים ושריטות ובכך מתאים לבית פעיל עם ילדים וחיות מחמד ובני הזוג העסוקים אינם צריכים לדאוג לניקיון סביב השעון. פרקט לימינציה קיים בעוביים שונים כשהדקים ביותר הם בעובי של 5-6 מ"מ והעבים ביותר בעובי 10-12 מ"מ. ככל שהפרקט עבה יותר מחירו עולה. איכות פרקט לימינציה נקבעת לפי רמת השחיקה והעובי כשהסיווג נקבע לפי רמות AC והפרקט עם הסיווג הגבוה ביותר הוא AC.
פרקט לימינציה עשוי משכבת נייר דקה דמוית טקסטורת העץ שבוחרים. השכבה הזו מודבקת על תערובת HDF שהיא תערובת דחוסה של עץ  גרוס דק.

פרקט לימינציה מתאים למשרדים, ספא, סטודיו למחול, מכון כושר, צימרים, חנויות ועוד. הוא נותן למקומות אלו מראה מזמין ואסתטי ועלותו הזולה משיגה את האפקט במחיר נמוך. ניתן להתקין חימום רצפתי מתחת לפרקט לימינציה וההגבלה היא שטמפרטורת המים לא תעלה על 28 מעלות. המרחק בין הצינורות לרצפת הפרקט צריך להיות לפחות 3 סנטימטר.
לרכישת פרקט לימינציה איכותי מומלץ לפנות לחברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי את הפרקטים המשובחים של חברת Tarkett הצרפתית. חברה זו היא מובילה בעולם בתחום הפרקטים. בחברת "גרין ספורט" יש מגוון של פרקטים בכל מיני טקסטורות, גוונים ודגמים ולכולם תו תקן. הפרקטים בחברת גרין ספורט עמידים למשך שנים ולא מקבלים כתמים או שריטות. לא צריך לתחזק אותם או לטפל בהם ומחירם אטרקטיבי. החברה מתקינה את הפרקטים באופן מקצועי וללא כל פגיעה בריצוף. ניתן לבחור מבין סדרות שונות כמו Free, Originals, Vintage ועוד. כל אחד יכול לבחור לפי טעמו את המראה המודרני, הנוסטלגי או הטבעי. צריך רק לבחור וליהנות ממראה חדש ומשודרג לבית.הקודם   1   הבא

המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved