100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

פרקטים

פרקטים – מה הסוג המתאים לי?

ישנם סוגים שונים של פרקטים: סוג אחד הוא פרקט לימינציה שהוא סינטטי. סוג אחר הוא פרקט תלת שכבתי המורכב משתי שכבות של עץ אורן ושכבה נוספת של עץ טבעי.

סוג נוסף הוא פרקט רב שכבתי המורכב מכמה שכבות של עץ פשוט ומעליהן עץ טבעי. לבסוף, יש פרקט מעץ מלא.

מחיר הפרקט מסוג למינציה הוא הזול ביותר ופרקט מעץ מלא הוא היקר ביותר.

פרקטים הם בעלי עוביים שונים: הדקים ביותר הם בעובי של 5-6 מ"מ והעבים ביותר הם בעובי 10-12 מ"מ, כאשר פרקטים עבים יותר יעלו יותר.

איכות הפרקטים

פרמטר נוסף הקובע את איכותם של פרקטים ומחירם הוא רמת השחיקה של הפרקט. הסיווג של השחיקה הוא AC כשהפרקט העמיד ביותר הוא מסוג AC5.

פרקטים מסוג למינציה מתאימים לכל מקום בבית ודומים במראם לעץ טבעי. פרקט למינציה מתאים לבית עם ילדים בשל עמידותו הגבוהה לכתמים, שריטות, לחות ועוד.

פרקטים מסוג זה לא נוטים לצבור אבק ולכלוך ומתאימים לאנשים עסוקים שלא מנקים את הבית סביב השעון.

רצפה שלא שוטפים מספר ימים, מיד רואים עליה כתמים ולכלוך ובפרקט למינציה לא רואים כמעט דבר.

הניקוי של הפרקט הוא קל ונעשה עם חומר מיוחד לפרקטים. פרקט מסוג זה מתאים גם להתקנה במשרדים, בתי עסק, מבנים ציבוריים וכל מקום הומה אדם שרמת העמידות של הפרקט בו צריכה להיות גבוהה.

בכדי להרכיב את רוב הסוגים של הפרקט הסינטטי אין צורך בדבק ומרכיבים אותם כמו לגו .

מידע בנושא התקנת פרקטים

פרקטים מעץ מלא מעניקים תחושה כפרית חמימה בדומה לבתים באירופה. את הפרקטים האלה מחברים עם מסמרים ללוחות של עץ מעובד או שמדביקים אותם אליהם. פרקט עץ הטבעי עשוי מחתיכה אחת של עץ.

עם תום ההתקנה, מלטשים את הפרקט וצובעים אותו בשמן או לכה. ניתן לרכוש פרקטים אלו במגוון צבעים וסוגי מראה שונים כמו מחוספס, מחורץ ועוד. התקנת פרקט מעץ מלא היא מורכבת ודורשת מיומנות ומכונות מיוחדות.

פרקטים בחברת גרין ספורט

את הפרקט שלכם תמצאו בחברת גרין ספורט סיסטם בע"מ. חברה זו מייבאת את הפרקטים מעץ של טרקט , תאגיד צרפתי מהמובילים בעולם. בחברת גרין ספורט יש מבחר של סדרות שונות של פרקטים עמידים ואיכותיים מעץ מלא. כמו כן, קיים מבחר גדול של פרקטי למינציה מסדרות שונות במגוון של צבעים, דגמים וטקסטורות יפיפיות המתאימים לכל מטרה ומקום. הפרקטים של גרין ספורט משדרים מראה יוקרתי וחמים ומשדרגים את הבית או המשרד.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל