פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

משטחי דשא

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

משטחי דשא סינתטי הפכו לנפוצים ביותר במגרשי ספורט ובמקומות ציבוריים. משטחים אלה פותרים את הצורך בהשקיה, גיזום, גינון ודישון .
כיום כשמצוקת המים במדינה גוברת , הצורך במשטחים אלו הולך וגדל. ניתן להטביע על משטחי דשא לוגו של קבוצה או חברה בלי צורך לגזום את הכיתוב.
בבתי מלון וגני אירועים משטחי דשא משווים למקום מראה ירוק, פסטורלי וטבעי. הדשא משתלב עם הצמחייה הטבעית שלהם ונשאר ירוק ואחיד כל השנה.
גם במשרדים ומבני ציבור קיימים משטחי דשא סינתטי היוצרים הרגשה ביתית וחמה יותר על רקע הבטון התעשייתי.
בתוך הבניינים ניתן בקלות להניח משטחי דשא על ריצוף, בטון, פרקט ועוד.
במקומות ציבוריים ניתן לשמש דוגמא ולחסוך בהשקיה ועדיין לשמור על חזית מטופחת של העיר כולל עיריות, מתנ"סים, כיכרות, איי תנועה ועוד.
משטחי דשא נראים כמו דשא טבעי: הם ירוקים ורכים למגע ואין בהם מהמורות או עשבים שוטים.
במקומות כמו גני שעשועים או גני ילדים חשיבות הדשא היא רבה לא רק לנוי אלא גם לביטחון הילדים. הציפוי העליון של הדשא מהווה שכבת בלימה נעימה כאשר נופלים עליו.

יתרונותיו של הדשא הסינטטי

גם בבתים פרטיים משטחי דשא חוסכים את עלויות  ההשקיה ואת הזמן והמשאבים הנחוצים לטיפוח הדשא. הילדים יכולים להתרוצץ על הדשא בצורה חופשית ובטיחותית, חיות המחמד אינן חופרות בו, מזיקים לא נמשכים אליו והוא אינו גורם לאלרגיה.
קל לנקות את המשטחים  בעזרת שואב, מטאטא כביש או מפוח אוויר והם אינם צוברים בוץ בחורף. מחירם של משטחי דשא נקבע לפי  איכותם, גובה הסיבים שלהם, צפיפות הסיבים, הגנה מחומרים דליקים , הגנה מקרני UV ועוד. 
חשוב לערוך סקר שוק בין החברות ולא להתפתות למחירים זולים. דשא סינטטי איכותי אינו זול אך מהווה השקעה משתלמת לטווח הארוך. השקעה זו מחזירה את עצמה בשל החיסכון בהשקיה ובטיפול אותם דורש דשא טבעי.

משטחי דשא בחברת גרין ספורט

חברה מעולה בתחום הדשא הסינתטי היא "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי משטחי דשא של חברת Edel Grass   ההולנדית בעלת הדשא האיכותי ביותר בעולם.
מוצרי החברה קיבלו את התקן הגבוה ביותר של פיפ"א העולמית: שני כוכבים. חברת "גרין ספורט" מתקינה דשא סינתטי במגרשי כדורגל, בתי מלון, גני אירועים, מבני ציבור, בריכות, מרכזי עסקים, מגרשי משחקים ועוד.
הדשא עמיד לשנים רבות ונותר אחיד וירוק במראהו. החברה מתקינה את הדשא בצורה מקצועית ומעניקה אחריות יצרן של בין חמש לשמונה שנים.


הקודם   1   הבא

המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved