פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

מרבדי דשא

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

כללי על מרבדי דשא

עלותם של מרבדי דשא סינטטי נקבעת לפי מחיר מינימום למ"ר. בחלק מהחברות מחיר הדשא כולל הובלה ופריקה באמצעות מנוף עד למקום השתילה. מרבדי דשא מלאכותי עשויים מפוליאתילן סיבי ומחומר סינטטי מבודד שנקראה פוליפרופילן.
את מרבדי הדשא פורשים על גבי משטח מנוקה עם הסיבים לאותו כיוון. את שולי הדשא חותכים ואם מחברים בין מרבדי דשא צריך לעשות זאת בצורה מדויקת שלא תותיר סימן.
לאחר שמכינים את כל החיבורים בין המרבדים מדביקים אותם זה לזה בדבק מיוחד.
ההתקנה צריכה להיות מקצועית ונקייה למראה דשא טבעי ואחיד. מרבדי דשא סינטטי עמידים לאורך זמן, לא מצהיבים וניתן לדרוך ולרוץ עליהם ללא הגבלה. דשא סינטטי ידידותי לסביבה משום שהוא חוסך את השימוש במי השקיה ואינו צורך חומרי הדברה או כיסוח במכסחת דשא הצורכת דלק. הדשא קל לניקוי וניתן לעשות זאת באמצעות צינור מים, מפוח אוויר או מטאטא כביש. הוא לא מתלכלך בבוץ בחורף ולא מושך חיות בית לחפור בו.

מרבדי דשא ניתנים להתקנה במשטחים רבים כמו מרפסות, גינות , גגות. הם מעולים  למקומות כמו בתי מלון, גני ארועים, גני שעשועים, גני ילדים, בריכות, מגרשי ספורט ועוד.
במקומות אלו מרבדי דשא חוסכים את העלויות העצומות של ההשקיה והתחזוקה ונותרים יפים וירוקים כל העת. התקנת הדשא נעשית במהירות וביעילות ולא מעכבת את התפתחות המקום.
מחירם של מרבדי דשא נקבע לפי איכות הדשא, צפיפות הסיבים הנבדקת באמצעות שקילה המרבדים, גובה הסיבים, הגנה מקרני UV  ועוד. 
השקעה בדשא מלאכותי היא למשך שנים ולא כרוכה בעלויות אחזקה של דשא רגיל שהן: השקיה רגילה או ממוחשבת, דישון, טיפול במזיקים, גיזום וגינון.
ההשקעה הראשונית בדשא המלאכותי מתכסה עד מהרה לעומת הוצאות הדשא הטבעי. מסיבה זו כדאי להשקיע בדשא איכותי שיחזיק שנים ויגיע  עם אחריות יצרן.

מרבדי דשא בחברת גרין ספורט סיסטם

דשא כזה ניתן למצוא בחברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ",חברה מקצועית ואמינה המספקת מרבדי דשא איכותי, צפוף ו
בעל חזות טבעית.
חברת "גרין ספורט" היא היבואנית הבלעדית של יצרנית הדשא Edel Grass, חברה הולנדית מובילה בתחום.
הדשא של חברה זו הותקן במשרדיה הראשיים של פיפ"א בציריך ובמגרשי ספורט מפורסמים בעולם.
תו התקן של החברה הוא הגבוה ביותר: שני כוכבי פיפ"א עולמית .
"חברת גרין ספורט" מתקינה דשא מלאכותי במגרשי ספורט, בבתי מלון, בגני שעשועים, באתרי נוף וגנים, בבתים פרטיים ועוד ומעניקה ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים אחריות יצרן.הקודם   1   הבא

המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved