100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

למינציה

למינציה ובעברית ריבוד, פרושה חיבור של שני רבדים או יותר של חומר. פרקט למינציה הוא פרקט סינטטי העשוי מנסורת של עץ דחוסה ומודבקת בשם HDF ומעליה נייר שקוף עם טקסטורה הנראית כמו עץ אמיתי.

בשנים האחרונות, חלה התקדמות טכנולוגית רבה בייצור פרקט זה מבחינת החיקוי של דוגמת העץ ותחושת העץ. עלותו של פרקט למינציה נמוכה והתחזוקה והטיפול בו קלים. צריך לטאטא או לשאוב אותו ולאחר מכן לעבור עם מגב ומטלית הספוגה בחומר מיוחד לפרקטים. פרקט זה אינו צובר לכלוך ואבק ונראה תמיד נקי בניגוד לרצפה אותה יש לשטוף לעיתים קרובות מאוד. פרקט מסוג זה עמיד לשריטות וכתמים ולכן מתאים לבתים עם ילדים וחיות מחמד. פרקט למינציה מתאים גם למקומות רבים אחרים כמו משרדים, חנויות, אולמות תצוגה, חדרי כושר, צימרים ועוד.

התקנת פרקט למינציה

הוא משדרג כל חלל ומקנה לו מראה חמים ויוקרתי, בעלות נמוכה. יתרון נוסף של פרקט למניציה הוא התקנתו הפשוטה יחסית, הנעשית בשיטה של קליק, בה מרימים את הלוח בזווית ומורידים אותו מטה לנעילה. פרקט למינציה מתקינים מעל גלילת ספוג ומבלי להדביקו לתשתית, לכן שיטה זו נקראת "הנחה צפה". מתחילים בהתקנתו בצד הקיר הארוך של החדר.

כאשר פרקט למינציה מונח על ריצוף קיים, יש להניח ספים בפתח החדרים. הסיבה היא שנוצרים הפרשי גובה בין הפרקט לחלל ללא פרקט. הספים משווים את הגובה, מונעים פציעה של כף הרגל ומעניקים לפרקט סיומת נאה. ישנם ספים מפלסטיק, עץ ואלומיניום שהוא היקר והעמיד מבניהם.

איפיון פרקט למינציה

פרקט למינציה נע בין עובי של 5-6 מ"מ ועד 10-12 מ"מ ומחירו עולה עם העובי. מדד נוסף לאיכותו הוא רמת השחיקה שלו שנקבעת לפי דרגות AC. הפרקט עם הדירוג הגבוה ביותר הוא AC5. את פרקט הלמינציה מומלץ לרכוש מחברה אמינה ובעלת ניסיון . חברה כזו היא "גרין ספורט סיסטם בע"מ". החברה היא היבואנית הבלעדית של מוצרי Tarkett , הפרקטים הצרפתים הטובים בעולם. החברה מספקת מגוון גדול של פרקטים איכותיים בכל מיני טקסטורות, דגמים וצבעים. ניתן לבחור פרקטים מדגמים כמו: Chic, Free, Smart Nature ועוד, לפי הטעם והצרכים. הפרקטים של "גרין ספורט" הם בעלי תו תקן ועמידים לשנים רבות, ללא כתמים, שחיקה או שריטות. אין צורך לטפל או לתחזק אותם והם קלים לניקוי. מחירי הפרקט אטרקטיביים ובתמורה מקבלים איכות גבוהה ויכולת לשדרג את הבית בצורה משמעותית. הצטרפו למאות לקוחות מרוצים ותיהנו משרות יעיל ומקצועי.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל