פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

למינציה

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

למינציה ובעברית ריבוד, פרושה חיבור של שני רבדים או יותר של חומר. פרקט למינציה הוא פרקט סינטטי העשוי מנסורת של עץ דחוסה ומודבקת בשם HDF ומעליה נייר שקוף עם טקסטורה הנראית כמו עץ אמיתי.

 בשנים האחרונות חלה התקדמות טכנולוגית רבה בייצור פרקט זה מבחינת החיקוי של דוגמת העץ ותחושת העץ. עלותו של פרקט למינציה נמוכה והתחזוקה והטיפול בו קלים. צריך לטאטא או לשאוב אותו ולאחר מכן לעבור עם מגב ומטלית הספוגה בחומר מיוחד לפרקטים. פרקט זה אינו צובר לכלוך ואבק ונראה תמיד נקי בניגוד לרצפה אותה יש לשטוף לעיתים קרובות מאוד. פרקט מסוג זה עמיד לשריטות וכתמים ולכן מתאים לבתים עם ילדים וחיות מחמד. פרקט למינציה מתאים גם למקומות רבים אחרים כמו משרדים, חנויות, אולמות תצוגה, חדרי כושר, צימרים ועוד.

התקנת פרקט למינציה

 הוא משדרג כל חלל ומקנה לו מראה חמים ויוקרתי, בעלות נמוכה. יתרון נוסף של פרקט למניציה הוא התקנתו הפשוטה יחסית, הנעשית בשיטה של קליק, בה מרימים את הלוח בזווית ומורידים אותו מטה לנעילה. פרקט למינציה מתקינים מעל גלילת ספוג ומבלי להדביקו לתשתית, לכן שיטה זו נקראת "הנחה צפה". מתחילים בהתקנתו בצד הקיר הארוך של החדר.
כאשר פרקט למינציה מונח על ריצוף קיים, יש להניח ספים בפתח החדרים. הסיבה היא שנוצרים הפרשי גובה בין הפרקט לחלל ללא פרקט. הספים משווים את הגובה, מונעים פציעה של כף הרגל ומעניקים לפרקט סיומת נאה. ישנם ספים מפלסטיק, עץ ואלומיניום שהוא היקר והעמיד מבניהם.

איפיון פרקט למינציה

 פרקט למינציה נע בין עובי של 5-6 מ"מ ועד 10-12 מ"מ ומחירו עולה עם העובי. מדד נוסף לאיכותו הוא רמת השחיקה שלו שנקבעת לפי דרגות AC. הפרקט עם הדירוג הגבוה ביותר הוא AC5. את פרקט הלמינציה מומלץ לרכוש מחברה אמינה ובעלת ניסיון . חברה כזו היא "גרין ספורט סיסטם בע"מ". החברה היא היבואנית הבלעדית של מוצרי Tarkett , הפרקטים הצרפתים הטובים בעולם. החברה מספקת מגוון גדול של פרקטים איכותיים בכל מיני טקסטורות, דגמים וצבעים. ניתן לבחור פרקטים מדגמים כמו: Chic, Free, Smart Nature ועוד, לפי הטעם והצרכים. הפרקטים של "גרין ספורט" הם בעלי תו תקן ועמידים לשנים רבות, ללא כתמים, שחיקה או שריטות. אין צורך לטפל או לתחזק אותם והם קלים לניקוי. מחירי הפרקט אטרקטיביים ובתמורה מקבלים איכות גבוהה ויכולת לשדרג את הבית בצורה משמעותית. הצטרפו למאות לקוחות מרוצים ותיהנו משרות יעיל ומקצועי.הקודם   1   הבא

המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved