100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

טרקט

חברת טרקט הצרפתית הוקמה לפני 120 שנים, ומאז הפכה למובילה בעולם בפתרונות ריצוף. חברת טרקט מספקת ריצוף עבור כל סוג של משטח, בין הוא ביתי או חיצוני, משטחי ספורט, ומשטחים בעלי ייעוד מיוחד. חברת טרקט חרתה על דגלה את ססמת השירות האישי והמותאם במיוחד לצרכי הלקוח. כל פתרון ריצוף הינו ייחודי, להשקפתה, ותלוי באופן משתנה בגורמים שונים כגון: תקציב, ייעוד, תקנות בטיחות, החלל, בעיצוב, ותקני הבניה. בין אם מדובר במשטח ציבורי או פרטי, גדול או קטן, חברת טרקט משלבת ידע מתקדם ומאגר חומרי גלם רחב על מנת להתאים את פתרון הריצוף למטרתו המסוימת. כמו כן, טרקט מתגאה בשירות האישי שהיא מעניקה על ידי הבנה מעמיקה של דרישות הלקוח. חומרי הגלם השונים בהם עושה החברה שימוש הינם לנוליאום, ויניל, גומי, למינציה, עץ, ועוד.

טרקט הינה המובילה בעולם בכל הנוגע לריצוף, על כך יעידו רווחיה שנגרפו בשנת 2008 (2.1 ביליון יורו). כמו כן היא גם מייצרת מיליון מטרים רבועים של משטחי ריצוץ ביום (!). חברת טרקט בעלת 8600 עובדים הממוקמים בשלושת האזורים בהם היא ממוקמת: אירופה המערבית(הכוללת גם את המזרח התיכון, אפריקה, אסיה הפסיפית, ודרום אמריקה), אירופה המזרחית ואמריקה הצפונית. בנוסף, החברה מתגאה בהיסטוריה העניפה שלה הכוללת המצאות וחידושים שונים בתחום הריצוף. משרדי החברה ממוקמים בננטר, צרפת. בישראל היבואנית הבלעדית של חברת טרקט הינה חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ. חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ מתמחה בריצוף מסוג פרקט. הכוונה כמובן לריצוף עץ או דמוי עץ. גרין ספורט סיסטם בע"מ מציעה מגוון פרקטים המחולקים לשני סוגים אשר נבדלים בעוביים, איכותם, עמידותם, ועלותם.

פרקט עץ תלת שכבתי הינו פרקט המורכב משלוש שכבות כאשר השתיים התחתונות עשויות מעץ לבן ואילו השכבה העליונה, פני הפרקט, נתונה לבחירה. כמו כן, ישנם פרקטים דו שכבתיים ששכבתם התחתונה עץ לבן ופני הפרקט נתונים לבחירת הלקוח. בנוסף, מציעה גרין ספורט סיסטם בע"מ פרקט סינטטי, הידוע גם כלמינציה. הפרקט הסינטטי עשוי משתי שכבות, העליונה הינה חומר הנקרא laminate והוא חומר דמוי עץ, ואילו התחתונה נקראת HDF והיא שכבה דחוסה של שבבי עץ ושאר חומרים שונים. יתרונו הבולט של פרקט סינתטי לעומת פרקט עץ הינו בעלות המוזלת של הראשון. אולם, גם לעומת רצפות אבן פרקט סינתטי נעים יותר, מעניק תחושה חמה וביתית, קל לתחזוק, ומחזיק מעמד שנים רבות. פרקט עץ, לעומת זאת, ניתן לליטוש וחידוש.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל