100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

טיפים לבחירת פרקט נכון

באופן עקרוני, ישנם מספר חוקים חשובים ומרכזיים במיוחד בכל הנוגע לרכישה של פרקטים. להלן, נציג סקירה מלאה לגבי סוגים שונים של משטחי הפרקט, אלו מביניהם עדיפים יותר ואלו מביניהם עדיפים פחות מבחינה כלכלית, אסתטית ושימושית כמובן.

סיווג בהתאם לרמת עמידות ושחיקה – פרקטים למינציה

הדבר הראשון שיש להתייחס אליו במלוא הרצינות כאשר מתלבטים בין כמה סוגים של פרקטים או רמת השחיקה של כל אחד מהם. רמת שחיקה הינו נתון אשר מאפיין אך ורק את סוגי הפרקטים התעשייתיים כלומר את הפרקטים מלמינציה.

סוגי הפרקטים הללו הינם סינתטיים ובמהלך הייצור שלהם, כל אחד מהם מסווג על פי רמת העמידות שלו ביחס לרמת השחיקה ככל שעובר זמן השימוש בו. הפרקטים הללו במטרה להעניק להם סיווג של אמת עמידות מדויקת במיוחד, נתונים למספר בחינות ותהליכים.

סיווגים שונים של פרקטים המעידים אל האיכות של משטח הפרקט

הסוג הזול והנחות ביותר של משטחי פרקט הלמינציה נקרא סיווג AC3. לאחר מכן ניתן להבחין בסוג קצת יותר איכותי המציע רמת עמידות גבוהה יותר, אשר נקרא AC4. סוג הפרקט הזה יכול להתאים מאד לסלון הבית או למשרדים. הסוג היוקרתי וכמובן גם היקר ביותר של פרקט הלמינציה נקרא AC5. מעבר לכך הסיווג הזה גם מתבצע במישור נוסף אשר מחלק את הפרקטים לשני סוגים, הסוג הראשון נרשם בקלאס 31 והסוג השני נרשם בקלאס 33. הראשון הינו נחות וירוד ואילו הסוג השני מצטיין ברמת עמידות ואיכות גבוהה במיוחד. כמו כן, בשילוב הפרקט חשוב לבחור את הדלת הנכונה ולכן אנו ממליצים על חברת דלתות אורן כחברה בעלת ניסיון רב וידע מקצועי נרחב בתחום.

רכישת משטחי פרקט בהתאם למדינה היצרנית

נתון שני שיש להביא בחשבון כאשר רוכשים פרקטים לבית הוא הארץ שבו יוצר הפרקט. בדרך כלל משטחי הפרקט למינציה מגיעים למדינת ישראל או ממדינות המזרח הרחוק או מאירופה. אחד מהסוגים המובחרים ביותר של פרקט הלמינציה מגיע מגרמניה או מבלגיה והם בעלי שם עולמי ומותג בינלאומי. מדובר בסוגים הבאים:פרקטים אגר, קרונו, ספט, קוויק, בלטריו וכיוצא בזה.

הפרקטים שמגיעים ממדינות המזרח הרחוק ובפרט מסין אינם איכותיים ולמעשה נחשבים לפרקטים בעלי איכות ירודה שאיננה ניתנת כלל להשוואה עם משטחי הפרקט שמיוצרים באירופה. מעבר לכך, ישנן עוד מדינות נוספות שמייצרות פרקטים באיכות מספקת כמו הפרקט האוסטרי או הפרקט היפני.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל