פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

טיפים לבחירת פרקט נכון

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

באופן עקרוני ישנם מספר חוקים חשובים ומרכזיים במיוחד בכל הנוגע לרכישה של פרקטים. להלן נציג סקירה מלאה לגבי סוגים שונים של משטחי הפרקט, אלו מביניהם עדיפים יותר ואלו מביניהם עדיפים פחות מבחינה כלכלית, אסתטית ושימושית כמובן.

סיווג בהתאם לרמת עמידות ושחיקה- פרקטים למינציה

הדבר הראשון שיש להתייחס אליו במלוא הרצינות כאשר מתלבטים בין כמה סוגים של פרקטים או רמת השחיקה של כל אחד מהם. רמת שחיקה הינו נתון אשר מאפיין אך ורק את סוגי הפרקטים התעשייתיים כלומר את הפרקטים מלמינציה.

סוגי הפרקטים הללו הינם סינתטיים ובמהלך הייצור שלהם, כל אחד מהם מסווג על פי רמת העמידות שלו ביחס לרמת השחיקה ככל שעובר זמן השימוש בו. הפרקטים הללו במטרה להעניק להם סיווג של אמת עמידות מדויקת במיוחד, נתונים למספר בחינות ותהליכים.

סיווגים שונים של פרקטים המעידים אל האיכות של משטח הפרקט

הסוג הזול והנחות ביותר של משטחי פרקט הלמינציה נקרא סיווג AC3. לאחר מכן ניתן להבחין בסוג קצת יותר איכותי המציע רמת עמידות גבוהה יותר, אשר נקרא AC4. סוג הפרקט הזה יכול להתאים מאד לסלון הבית או למשרדים. הסוג היוקרתי וכמובן גם היקר ביותר של פרקט הלמינציה נקרא AC5. מעבר לכך הסיווג הזה גם מתבצע במישור נוסף אשר מחלק את הפרקטים לשני סוגים, הסוג הראשון נרשם בקלאס 31 והסוג השני נרשם בקלאס 33. הראשון הינו נחות וירוד ואילו הסוג השני מצטיין ברמת עמידות ואיכות גבוהה במיוחד, כמו כן בשילוב הפרקט חשוב לבחור את הדלת הנכונה ולכן אנו ממליצים על חברת דלתות אורן  כחברה בעלת ניסיון רב וידע מקצועי נרחב בתחום.

רכישת משטחי פרקט בהתאם למדינה היצרנית

נתון שני שיש להביא בחשבון כאשר רוכשים פרקטים לבית הוא הארץ שבו יוצר הפרקט. בדרך כלל משטחי הפרקט למינציה מגיעים למדינת ישראל או ממדינות המזרח הרחוק או מאירופה. אחד מהסוגים המובחרים ביותר של פרקט הלמינציה מגיע מגרמניה או מבלגיה והם בעלי שם עולמי ומותג בינלאומי. מדובר בסוגים הבאים:פרקטים אגר, קרונו, ספט, קוויק, בלטריו וכיוצא בזה.

הפרקטים שמגיעים ממדינות המזרח הרחוק ובפרט מסין אינם איכותיים ולמעשה נחשבים לפרקטים בעלי איכות ירודה שאיננה ניתנת כלל להשוואה עם משטחי הפרקט שמיוצרים באירופה. מעבר לכך ישנן עוד מדינות נוספות שמייצרות פרקטים באיכות מספקת כמו הפרקט האוסטרי או הפרקט היפני.המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved