100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

התקנת פרקט

התקנת פרקט למינציה היא מהירה ויעילה כאשר היא נעשית בצורה מקצועית:

  • תחילה, צריך ליישר את המשטח המיועד לריצוף ולפרוש עליו ספוג גלילה. ספוג זה קיים בכמה איכותיות והבחירה נעשית לפי התשתית, האקוסטיקה הנדרשת ועוד.
  • את הפרקט מניחים ברצועות ומחברים אותם על ידי קליק מבלי להדביקן לספוג ולכן שיטה זו נקראת "ההנחה הצפה". בשיטה זו ניתן גם להתקין רצפת פרקט שכבתי.
  • לאחר סיום התקנת פרקט, מדביקים את הפנלים לקיר בזוית של 45 מעלות.

ניתן להדביק את הפרקט לתשתית קיימת כמו מרצפות עם דבק מיוחד. שיטה זו מתאימה לפרקטים שכבתיים או מעץ מלא. שיטה נוספת היא למסמר את רצפת הפרקט בצורה סמויה וזה מתאים לתשתית עץ בלבד ולרצפות מעץ מלא או פרקט שכבתי.

התקנת פרקט מעץ מלא היא מורכבת בהרבה ודורשת מקצועיות רבה ומכשור מתאים.

  • את פרקט העץ מניחים על לוחות עמידים למים ואש ומדביקים או ממסמרים את הלוחות אליהם.
  • לאחר סיום התקנת פרקט מעץ מלא יש ללטשו עם מכונה מיוחדת והוא נצבע עם שכבת לכה או שמן.
  • יש מקרים בהם לא צובעים אותו ומשאירים אותו עם הצבע הטבעי בלבד.

צביעה בלכה לאחר התקנת פרקט שומרת עליו מפני שריטות וניתן לחדשו על ידי שיוף השכבה העליונה. צביעה בשמן לאחר ההתקנה מעניקה לעץ מראה טבעי יותר וגם כאן יש הגנה משריטות ולכלוך לא נצבר. התקנת פרקט יכולה לכלול חימום תת רצפתי. חימום זה מתאים מתחת להתקנה צפה וללא ספוג. מה שמפריד בין הפרקט לצינורות הוא שכבת אלומיניום דקה. צריך לדאוג שהחימום יתאים לסוג הפרקט בכדי למנוע נזק לרצפה.

התקנת פרקט מקצועית

התקנת פרקט היא עניין לא פשוט ומומלץ שלא להתעסק עם זה לבד. התקנה לא מקצועית יכולה להוביל לעוגמת נפש ונזקים במקום לחסוך עלויות. אם מתקינים לבד אין אחריות על הפרקט ובמקרה של הוצאות עתידיות הן יהיו על חשבון הלקוח. חברה אמינה ומקצועית לייבוא פרקטים היא חברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי את מוצריה האיכותיים והמובילים בעולם של חברת Tarkett הצרפתית. החברה מציעה פרקטים מעץ גושני ופרקטיים מסוג למינציה במגוון של טקסטורות, דגמים וגוונים. ניתן לבחור מסדרות שונות בהתאם לצרכים ולטעם האישי, פרקטים המתאימים לבית, משרד, עסק, חדר כושר, ספא ועוד. התקנת פרקט ב"גרין ספורט היא מקצועית ויעילה ומהירה והפרקטים עמידים לשנים רבות. השאירו את העבודה למקצוענים ותהינו מן התוצאות.

 

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל