פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

התקנת פרקט

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

התקנת פרקט למינציה היא מהירה ויעילה כאשר היא נעשית בצורה מקצועית:

 

  • תחילה צריך ליישר את המשטח המיועד לריצוף ולפרוש עליו ספוג גלילה. ספוג זה קיים בכמה איכותיות והבחירה נעשית לפי התשתית, האקוסטיקה הנדרשת ועוד.

  • את הפרקט מניחים ברצועות ומחברים אותם על ידי קליק מבלי להדביקן לספוג ולכן שיטה זו נקראת "ההנחה הצפה". בשיטה זו ניתן גם להתקין רצפת פרקט שכבתי.

  • לאחר סיום התקנת פרקט מדביקים את הפנלים לקיר בזוית של 45 מעלות.

ניתן להדביק את הפרקט לתשתית קיימת כמו מרצפות עם דבק מיוחד. שיטה זו מתאימה לפרקטים שכבתיים או מעץ מלא. שיטה נוספת היא למסמר את רצפת הפרקט בצורה סמויה וזה מתאים לתשתית עץ בלבד ולרצפות מעץ מלא או פרקט שכבתי.

התקנת פרקט מעץ מלא היא מורכבת בהרבה ודורשת מקצועיות רבה ומכשור מתאים.

  •  את פרקט העץ מניחים על לוחות עמידים למים ואש ומדביקים או ממסמרים את הלוחות אליהם.

  •  לאחר סיום התקנת פרקט מעץ מלא יש ללטשו עם מכונה מיוחדת והוא נצבע עם שכבת לכה או שמן.

  •  יש מקרים בהם לא צובעים אותו ומשאירים אותו עם הצבע הטבעי בלבד.

 צביעה בלכה לאחר התקנת פרקט שומרת עליו מפני שריטות וניתן לחדשו על ידי שיוף השכבה העליונה. צביעה בשמן לאחר ההתקנה מעניקה לעץ מראה טבעי יותר וגם כאן יש הגנה משריטות ולכלוך לא נצבר. התקנת פרקט יכולה לכלול חימום תת רצפתי. חימום זה מתאים מתחת להתקנה צפה וללא ספוג. מה שמפריד בין הפרקט לצינורות הוא שכבת אלומיניום דקה. צריך לדאוג שהחימום יתאים לסוג הפרקט בכדי למנוע נזק לרצפה.

התקנת פרקט מקצועית

 

התקנת פרקט היא עניין לא פשוט ומומלץ שלא להתעסק עם זה לבד. התקנה לא מקצועית יכולה להוביל לעוגמת נפש ונזקים במקום לחסוך עלויות. אם מתקינים לבד אין אחריות על הפרקט ובמקרה של הוצאות עתידיות הן יהיו על חשבון הלקוח. חברה אמינה ומקצועית לייבוא פרקטים היא חברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי את מוצריה האיכותיים והמובילים בעולם של חברת Tarkett הצרפתית. החברה מציעה פרקטים מעץ גושני ופרקטיים מסוג למינציה במגוון של טקסטורות, דגמים וגוונים. ניתן לבחור מסדרות שונות בהתאם לצרכים ולטעם האישי, פרקטים המתאימים לבית, משרד, עסק, חדר כושר, ספא ועוד. התקנת פרקט ב"גרין ספורט היא מקצועית ויעילה ומהירה והפרקטים עמידים לשנים רבות. השאירו את העבודה למקצוענים ותהינו מן התוצאות.הקודם   1   הבא

המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved