100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

התקנת פרקטים

התקנת פרקטים הפכה בשנים האחרונות לפופולרית מאוד בקרב האוכלוסייה הישראלית על כל שכבותיה. בעבר התקנת פרקטים הייתה שמורה לבעלי יכולת כלכלית, אך היום הורחב התחום והודות לפרקט הסינטטי הוזלו מחירי התקנת פרקטים. ניתן להתקין פרקט באופן עצמאי, אך כמו בכל עבודת שיפוץ עדיף להזמין בעל מקצוע מנוסה אשר יגרום לתוצאה להיראות מושלמת. בין סוגי הפרקט הקיימים ניתן למנות את הפרקט מעץ טבעי הנקרא גם רצפת עץ או דק, ואת הפרקט הסינטטי העשוי שיטת הלמינציה. פרקט מעץ טבעי הינו יקר יותר מפרקט סנטטי, אך נשמר לטווח ארוך מאות וניתן לשיוף ולשיפוץ לאחר שהתבלה. לעומתו, הפרקט הסינטטי מחזיק מעמד זמן רב אך לאחר שהתבלה שוב אין דרך לחדשו.

התקנת פרקטים אורכת זמן רב, לכן יש להתאזר בסבלנות. טווח הזמן הממוצע שאורך לפרקט להגיע מזמן ביצוע ההזמנה יכול להגיע עד עשרה שבועות. לפני הזמנת הפרקט יש להחליט על עוביו, שכן ישנם פרקטים שונים בעובי משתנה. לכן, יש לקחת בחשבון מרחקים מהדלת, מדרגות, חצר, כניסה, וכו'. כמו כן, יש לקחת בחשבון את ייעודו של החדר בו יותקן הפרקט, שכן פרקטים מגיעים ברמות שונות של עמידות בעלות משתנה. אך אם מדובר בחדר שנעשה בו שימוש רב, ורבים היוצאים והנכנסים בו, מומלץ לבחור רמת עמידות גבוהה יותר שתבטיח את תקינות הפרקט לאורך זמן.

התקנת פרקטים הינה משימה פשוטה אך יש להתייחס אליה בכובד ראש, במיוחד בעת בחירת אנשי מקצוע וסוג פרקט מתאים. התקנת פרקטים נעשית באמצעות פרקט סינטטי המורכב משכבות עץ פשוט ומעליהן עץ אציל, או פרקט סינטטי דמוי עץ, או רצפת עץ המכונה דק. הפרקטים המוצעים בשוק משתנים בעיצובם, איכותם, עוביים, ועמידותם למים, הכתמה, הצתה, ועוד. לכן, יש לברר מה הן האפשרויות העומדות לרשותכם במסגרת התקציב, למה מיועדת התקנת פרקטים בביתכם ולאיזה חלקים היא דרושה, ומי הם אנשי המקצוע המיומנים ביותר אשר יענו על הצרכים שלכם.

בין החברות הידועות והמובילות בארץ בתחום הפרקטים, חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ מתמחה בתחום התקנת פרקטים נוסף על היותה היבואנית הבלעדית בארץ של חברת טרקט. חברת טרקט הינה יצרנית הפרקטים המובילה בעולם. באתר של גרין ספורט סיסטם בע"מ תוכלו למצוא דוגמאות לסוגי הפרקטים השונים שהיא מציעה, וללמוד על היתרונות שהתקנת פרקטים מבטיחה. כמו כן, ניתן לקבל הצעת מחיר ישירות דרך האתר ולהימנע מהשוואת מחירים מסובכת ומאמצת.

 

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל