פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

התקנת פרקטים

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

התקנת פרקטים הפכה בשנים האחרונות לפופולרית מאוד בקרב האוכלוסיה הישראלית על כל שכבותיה.  בעבר התקנת פרקטים היתה שמורה לבעלי יכולת כלכלית, אך היום הורחב התחום והודות לפרקט הסינטטי הוזלו מחירי התקנת פרקטים.  ניתן להתקין פרקט באופן עצמאי, אך כמו בכל עבודת שיפוץ עדיף להזמין בעל מקצוע מנוסה אשר יגרום לתוצאה להיראות מושלמת.  בין סוגי הפרקט הקיימים ניתן למנות את הפרקט מעץ טבעי הנקרא גם רצפת עץ או דק, ואת הפרקט הסינטטי העשוי שיטת הלמינציה.  פרקט מעץ טבעי הינו יקר יותר מפרקט סנטטי, אך נשמר לטווח ארוך מאות וניתן לשיוף ולשיפוץ לאחר שהתבלה.  לעומתו, הפרקט הסינטטי מחזיק מעמד זמן רב אך לאחר שהתבלה שוב אין דרך לחדשו. 
התקנת פרקטים אורכת זמן רב, לכן יש להיתאזר בסבלנות.  טווח הזמן הממוצע שאורך לפרקט להגיע מזמן ביצוע ההזמנה יכול לבגיע עד עשרה שבועות.  לפני הזמנת הפרקט יש להחליט על עוביו, שכן ישנם פרקטים שונים בעובי משתנה.  לכן, יש לקחת בחשבון מרחקים מהדלת, מדרגות, חצר, כניסה, וכו'.  כמו כן, יש לקחת בחשבון את יעודו של החדר בו יותקן הפרקט, שכן פרקטים מגיעים ברמות שונות של עמידות בעלות משתנה.  אך אם מדובר בחדר שנעשה בו שימוש רב, ורבים היוצאים והנכנסים בו, מומלץ לבחור רמת עמידות גבוהה יותר שתבטיח את תקינות הפרקט לאורך זמן.

התקנת פרקטים הינה משימה פשוטה אך יש להתייחס אליה בכובד ראש, במיוחד בעת בחירת אנשי מקצוע וסוג פרקט מתאים.  התקנת פרקטים נעשית באמצעות פרקט סינטטי המורכב משכבות עץ פשוט ומעליהן עץ אציל, או פרקט סינטטי דמוי עץ, או רצפת עץ המכונה דק.  הפרקטים המוצעים בשוק משתנים בעיצובם, איכותם, עוביים, ועמידותם למים, הכתמה, הצתה, ועוד.  לכן, יש לברר מה הן האפשרויות העומדות לרשותכם במסגרת התקציב, למה מיועדת התקנת פרקטים בביתכם ולאיזה חלקים היא דרושה, ומי הם אנשי המקצוע המיומנים ביותר אשר יענו על הצרכים שלכם.
בין החברות הידועות והמובילות בארץ בתחום הפרקטים, חברת  גרין ספורט סיסטם בע"מ מתמחה בתחום התקנת פרקטים נוסף על היותה היבואנית הבלעדית בארץ של חברת טרקט.  חברת טרקט הינה יצרנית הפרקטים המובילה בעולם.  באתר של גרין ספורט סיסטם בע"מ תוכלו למצוא דוגמאות לסוגי הפרקטים השונים שהיא מציעה, וללמוד על היתרונות שהתקנת פרקטים מבטיחה.  כמו כן, ניתן לקבל הצעת מחיר ישירות דרך האתר ולהימנע מהשוואת מחירים מסובכת ומאמצת.הקודם   1   הבא

המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved