פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

התקנת דשא סינטטי

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

התקנת דשא סינטטי היא עניין מורכב ונדרשת לכך מיומנות ומקצועיות. התקנות מקצועיות של חברה המעניקות אחריות יצרן לדשא. התקנת דשא סינטטי כוללת מספר שלבים :

 1. תחילה יש להכין את המשטח ולדאוג שיהיה נקי מדשא או צמחים. במקרה שמרססים את הדשא או הצמחים צריך להמתין במשך עשרה ימים לפני שתילת הדשא הסינטטי ואם עדיין נותר דשא חייבים לעקור אותו. המשטח חייב להיות ישר ואחיד ללא אבנים או סלעים.

 2. גובה האדמה צריך להיות נמוך ב   כ-5 ס"מ מן הגובה  בו מניחים את הדשא. צריך לשים לב לפתחי ניקוז ואפשר להתקין מערכת ניקוז מתחת לדשא. 

 3. מכסים את פניי הקרקע ביריעה שחורה ורצוי אפילו בשתי שכבות.

 4. ממלאים את הגובה בתשתית של אבן כורכר בגובה של 5-10 ס"מ ומהדקים. פורסים את הדשא ומקבעים אותו עם מסמרים מגולוונים בני 20 ס"מ. הדשא מונח כשסיביו מופנים כולם לאותו הכיוון. 

 5. במקרה של חיבור בין יריעות דשא מבצעים את ההדבקה עם דבק מיוחד וסרט הדבקה . יש להיזהר לא למרוח יותר מדי דבק העלול לעלות אחר כך למעלה בין הסיבים. במקרה של דשא עם מילוי מוסיפים חול סיליקט ומברישים את הסיבים עם מטאטא.

התקנת דשא סינטטי על משטח קשה

כוללת שטיפת המשטח ושימוש בחומרים ממיסי שומנים.  ההדבקה צריכה להיות ישרה תוך מתיחה למניעת שיפועים. התקנת דשא סינטטי  צריכה להיות מדויקת אחרת המראה של הדשא לא יהיה אחיד וטבעי. התקנת דשא סינטטי כוללת חומרים רבים וכן את הידע כיצד לבחור את החומרים ולהתנהל איתם בצורה נכונה.
אם כבר משקיעים בדשא איכותי כדאי לשלם על התקנה מקצועית ולהיות עם ראש שקט שהדשא יצא כמו שצריך. האחריות המלווה התקנת דשא סינטטי חשובה ביותר וחוסכת בהוצאות במקרה הצורך. חברה אמינה ומקצועית המבצעת התקנת דשא סינטטי בצורה מעולה היא "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת דשא איכותי ביותר מהולנד של חברת Edel Grass. הדשא הוא בעל מראה צפוף וטבעי ונמצא במגרשי ספורט מפורסמים בעולם.
חברת "גרין ספורט" עובדת עם לקוחות עסקיים ופרטיים רבים ומבצעת התקנת דשא סינטטי במקומות כמו :

 • בתי מלון
 • גני אירועים
 • מגרשי ספורט
 • גני שעשועים
 • מבני ציבור
 • מבנים עסקיים
 • בתים פרטיים ועוד.

החברה מתקינה דשא סינטטי גם במקומות בהם דשא אורגאני לא יכול לצמוח. הדשא שלה עמיד למשך שנים ומגעו רך ונעים. החברה מעניקה אחריות יצרן של בין חמש לשמונה שנים.

צפו בפרוייקטים , עובדות וקו מוצרים שלנו : דשא סינטטיהקודם   1   הבא

המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved