100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

התקנת מצעי דשא סינטטי על כל משטח

דשא סינטטי הוא פתרון מצויין לאקלים הישראלי, בפריסתו אתם מבטיחים לעצמכם שנים של מראה דשא במצב אופטימלי, דשא שנראה כאילו הוא מתואם באופן אידיאלי למיקומו, כאילו הוא מטופל באופן יומיומי, כאילו הוא נמצא בשיאו במחזור חייו, כך יום אחר יום. דשא סינטטי בוחרים רק אחרי שהבנתם היטב מה הדרישות מהגינה שלכם, מבחינה אקלימית של שמש ישירה, טופוגרפיה, וכדומה, ומהפונקציות שעל הגינה למלא, האם זו גינה פרטית, האם גינת נוי או גינה ספורטיבית, האם ציבורית, למשחק ילדים או גינה על שטח מרפסת בדירה בבניין קומות וכדומה, לכל פונקציה ותנאי שטח יש את הדשא המתאים אידיאלית לה.

כשמתאימים דשא לגינה יש לשקול לפי תנאי השטח והשימוש את סוג הדשא הדרוש, סוגי הדשא משתנים לפיכך בסוג החומר ממנו עשויים סיבי הדשא, רוחבו של כל סיב, גובהו, מסנן הקרינה בו, צפיפותו, והמצע שהוא עליו, הסוגים משתנים ומתגוונים ומשפעים על ההוצאה הראשונית ובסופו של דבר גם על ההנאה מהדשא. אחד מיתרונותיו של דשא סינטטי הוא היכולת הזו להתאימו לכמעט כל סוג משטח וכל תנאי שטח, ועדיין לקבל תוצאה אופטימלית של מראה ומגע דשא טבעי ואיכותי.

התאמה אופטימלית

זמן התקנת דשא סינטטי אינו ארוך, אך הוא מכיל הכנות מדויקות וצורך בידע וניסיון מקצועי, השלב הראשון שלאחר הבנת המיקום והפונקציות של הגינה, הוא שלב הכנת הקרקע, אם מדובר בקרקע אדמתית יש לחושפה, ליישרה ולתחומה על מנת להכין את המשטח להצבת הדשא. השלבים הללו חיוניים לכך שהמצע המחזיק את מרבד הדשא הסינטטי לא יגלוש מעבר לשטח המיועד לו. לאחר של זה מפלסים ומהדקים באמצעות הנחת חצץ דק, כך מייצרים את הבסיס השני לפני הנחת המרבדים, על הבסיס השני פורסים יריעה חדירה למים ואוורירית שמונעת גדילת צמחיה מהקרקע שתהדוף או תייצר גלים במרבד הדשא הסינטטי, ואז מגיע השלב השלישי של הנחת מרבדי הדשא.

מרבדי דשא סינטטי מציבים באופן הרמוני ובכיוון אחיד, על מנת לבטל אפשרות מרווחים, וכיווניות לא סדורה, ומתכננים כך שמספר התפרים יהיה הנמוך ביותר האפשרי.

לאחר מכן, מדביקים את המרבדים באמצעות PVC. בשלב הבא מברישים את הדשא ומקבעים אותו באמצעות יתדות נסתרות בנקודות החיבור, וכך קם מול עינכם מרבד דשא אחיד, ירוק, ובעל מראה בריא. ההתקנה קצרה אך דורשת ביצוע מדוייק, ומנוסה, לכן תמיד מומלץ לבחור בחברה וותיקה בעלת מוניטין של עבודות בתנאים שונים ותובעניים ויצירת מענה שלם למראה גינה מטופח ומזמין.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל