פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 


דשא סינטטי הוא פתרון מצויין לאקלים הישראלי, בפריסתו אתם מבטיחים לעצמכם שנים של מראה דשא במצב אופטימלי, דשא שנראה כאילו הוא מתואם באופן אידיאלי למיקומו, כאילו הוא מטופל באופן יומיומי, כאילו הוא נמצא בשיאו במחזור חייו, כך יום אחר יום. דשא סינטטי בוחרים רק אחרי שהבנתם היטב מה הדרישות מהגינה שלכם, מבחינה אקלימית של שמש ישירה, טופוגרפיה, וכדומה, ומהפונקציות שעל הגינה למלא, האם זו גינה פרטית, האם גינת נוי או גינה ספורטיבית, האם ציבורית, למשחק ילדים או גינה על שטח מרפסת בדירה בבניין קומות וכדומה, לכל פונקציה ותנאי שטח יש את הדשא המתאים אידיאלית לה.

כשמתאימים דשא לגינה יש לשקול לפי תנאי השטח והשימוש את סוג הדשא הדרוש, סוגי הדשא משתנים לפיכך בסוג החומר ממנו עשויים סיבי הדשא, רוחבו של כל סיב, גובהו, מסנן הקרינה בו, צפיפותו, והמצע שהוא עליו, הסוגים משתנים ומתגוונים ומשפעים על ההוצאה הראשונית ובסופו של דבר גם על ההנאה מהדשא. אחד מיתרונותיו של דשא סינטטי הוא היכולת הזו להתאימו לכמעט כל סוג משטח וכל תנאי שטח, ועדיין לקבל תוצאה אופטימלית של מראה ומגע דשא טבעי ואיכותי.

התאמה אופטימלית

זמן התקנת מצעי הדשא הסינטטי אינו ארוך, אך הוא מכיל הכנות מדויקות וצורך בידע וניסיון מקצועי, השלב הראשון שלאחר הבנת המיקום והפונקציות של הגינה, הוא שלב הכנת הקרקע, אם מדובר בקרקע אדמתית יש לחושפה, ליישרה ולתחומה על מנת להכין את המשטח להצבת הדשא. השלבים הללו חיוניים לכך שהמצע המחזיק את מרבד הדשא הסינטטי לא יגלוש מעבר לשטח המיועד לו. לאחר של זה מפלסים ומהדקים באמצעות הנחת חצץ דק, כך מייצרים את הבסיס השני לפני הנחת המרבדים, על הבסיס השני פורסים יריעה חדירה למים ואוורירית שמונעת גדילת צמחיה מהקרקע שתהדוף או תייצר גלים במרבד הדשא הסינטטי, ואז מגיע השלב השלישי של הנחת מרבדי הדשא.
מרבדי דשא סינטטי מציבים באופן הרמוני ובכיוון אחיד, על מנת לבטל אפשרות מרווחים, וכיווניות לא סדורה, ומתכננים כך שמספר התפרים יהיה הנמוך ביותר האפשרי.

לאחר מכן מדביקים את המרבדים באמצעות PVC. בשלב הבא מברישים את הדשא ומקבעים אותו באמצעות יתדות נסתרות בנקודות החיבור, וכך קם מול עינכם מרבד דשא אחיד, ירוק, ובעל מראה בריא. ההתקנה קצרה אך דורשת ביצוע מדוייק, ומנוסה, לכן תמיד מומלץ לבחור בחברה וותיקה בעלת מוניטין של עבודות בתנאים שונים ותובעניים ויצירת מענה שלם למראה גינה מטופח ומזמין.המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved