פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

הצעת מחיר דשא

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

כשלקוח מבקש הצעת מחיר דשא צריך לבדוק מה היא כוללת. האם הצעת מחיר דשא סינתטי כוללת את עלות הדשא בלבד או גם  את עבודת השתילה שנעשית על ידי החברה.
התקנה מקצועית של חברה מקנה אחריות של מספר שנים למוצר. שלבי התקנת הדשא הם רבים וכוללים הכנת המשטח לשתילה, הוספת מצע חול מיוחד בעזרת מכונה מיוחדת, פריסת יריעה מיוחדת לשמירה על הדשא, פריסת הדשא הסינתטי וחיתוך להתאמה למשטח במקרב הצורך, הדבקת חיבורי יריעות הדשא עם דבק מיוחד והידוקם , פיזור חול מיוחד ששומר על הדשא ונותן לו משקל ולסיום הברשת הדשא במכונה.

דשא סינטטי כללי

דשא סינטיטי מגיע בסוגים ואיכויות שונות לכן הצעת מחיר דשא תלויה במרכיבים השונים. ישנם יריעות דשא עם סיב מתפצל, סיב אחיד ועוד.
לדשא ישנם סוגי מילוי שונים כמו עם חול, עם גומי וחול , ללא מילוי. דשא סינטטי מגיע בגבהים ובצבעים שונים וחשוב לרכוש את הדשא בהתאם למטרת השימוש והמיקום: האם הדשא מיועד לגינה בבית פרטי, לגג, למרפסת. ישנם משטחי דשא שנועדו לשדרוג גינה פשוטה ואחרים לגינות יוקרה. במקרה של שטחים ציבוריים חשוב לדעת אם הדשא מיועד לפארק שעשועים ולבלימת נפילות של ילדים או לנוי באזור בריכה למשל .
הצעת מחיר דשא תלויה בטיב החומרים המשמשים להתקנת הדשא כמו גומי, חול סיליקט, יריעות פי.וי.סי ועוד. היא תלויה ברמה המקצועית של המתקינים והחברה ובשנות האחריות שהחברה נותנת. הצעת מחיר דשא סינטטי איכותי כוללת דשא שנראה אמיתי, נעים ורך למגע, מותאם לאקלים הישראלי ובעל הגנה מקרני UV , ללא צורך בתחזוקה וקל לניקוי.

הצעת מחיר בחברת גרין ספורט סיסטם בע"מ

בכדי לקבל הצעת מחיר דשא הכוללת דשא איכותי ביותר והתקנה מקצועית, מומלץ לפנות לחברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי דשא סינתטי מתוצרת Edel Grass ההולנדית, המובילה בתחום הדשא הסינתטי בעולם.
הצעת מחיר דשא של חברת "גרין ספורט" כוללת דשא שנשאר ירוק כל השנה, נעים למגע ועמיד למשך שנים. החברה מספקת דשא מתאים לאזורי צל ואזורים בהם דשא טבעי לא גודל. הדשא של "גרין ספורט" משתלב נפלא עם צמחיית הגן, מנקז מים באופן מהיר ולא מגביל בשימוש או דריכה.
החברה מתקינה את משטחי הדשא בבתים פרטיים, בבתי מלון, גני אירועים, מגרשי ספורט, מגרשי משחקים ועוד. הצעת מחיר דשא בחברת גרין ספורט כוללת התקנה מקצועית ואמינה שתוריד מכם את הצורך בהתמודדות עם ההתקנה ואחריות יצרן מלאה.הקודם   1   הבא

המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved