100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

0503639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

דשא סינטטי מומלץ

דשא סינטטי מומלץ יחזיק ברמת הצפיפות הנדרשת, יעמוד בתו התקן האירופאי ויגיע אך ורק מיבואן מורשה. מעוניינים להתקין דשא סינטטי באולם האירועים בבעלותכם? מתכננים לרענן את חצר הבית או לשדרג את גג המבנה עם דשא ירוק? כך או כך, בזכות שירותיה של חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ, תקבלו את מוצרי הדשא האיכותיים ביותר – ובמחירים אטרקטיביים. מוזמנים ליצור אתנו קשר ולהתרשם מהדגמים המרשימים שברשותנו.

דשא סינטטי מומלץ: הפתרון האידאלי לכל שטח

בניגוד למה שרבים חושבים, דשא טבעי הוא איננו פתרון אידאלי. למעשה, מומלץ לעבור למוצרי דשא סינטטיים; מוצרים בזכותם תוכלו לשדרג כל פינה פרטית וקסומה או שטחים ציבוריים. כדי למצוא את מוצרי הדשא הסינטטי האיכותיים והמומלצים ביותר, עליכם לפעול בהתאם לנקודות הבאות:

  • ראשית, עליכם להחליט היכן תרצו להתקין דשא סינטטי איכותי. החל משטחים פרטיים, ציבוריים או עסקיים – מוצרי דשא סינטטי מיועדים למגוון רחב של אתרים.
  • בהתאם למקום בו תרצו להתקין את הדשא הסינטטי, יהיה עליכם להבין לאיזה גובה תרצו שהוא יתנשא. ככל שגובה סיבי הדשא נמוך יותר, כך הוא ייראה מסודר יותר. עם זאת, ייתכן וחלקכם יעדיפו את המראה הטבעי. לשם יצירת מראה פראי זה, יהיה עליכם לבקש סיבי דשא גבוהים.
  • בנוסף, יש לבחור בגוון הירוק האהוב עליכם ביותר. רבים לא מודעים לכך, אך צבעו של הדשא מגיע בטווח רחב של גוונים. בין אם אתם מעדיפים כהה על פני בהיר, יש להקדיש לכך מחשבה.
  • בשל ריבוי הדגמים של הדשא הסינטטי, יש לפנות אך ורק ליבואן רשמי ואמין; יבואן אשר יוכל להמליץ לכם על סוג הדשא הסינטטי הרלוונטי עבורכם – תוך מתן אחריות עבור המוצר והתקנתו. בנוסף, כאשר אתם רוכשים דשא סינטטי מיבואן, אתם יכולים להיות בטוחים כי הוא מחזיק בתקנים האירופאיים המחמירים ביותר.

לקשט כל שטח – בדשא סינטטי מומלץ

מחפשים אחר מוצרי דשא סינטטיים מומלצים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל גרין ספורט סיסטם בע"מ. אנו מייבאים בבלעדיות את מוצריה של חברת Edel Grass ההולנדית; מוצרים המחזיקים באישורים ובתקנים אירופאיים. נשמח להציג בפניכם את מוצרי הדשא האיכותיים שברשותנו, להתקין אותם כראוי ולהעניק לכם אחריות מקיפה. שירותים אלו מתבססים על 17 שנות פעילות בתחום ייבוא והתקנה של מוצרי דשא סינטטיים.

דשא סינטטי מומלץ של חברת גרין פורט סיסטטם בע"מ

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל