100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

0503639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

דשא סינטטי אחריות

דשא סינטטי מבית גרין ספורט הנו הפתרון האולטימטיבי והאידאלי עבור בתים, מגרשי כדורגל ומוסדות רבים. פתרון זה לא רק מציע חלופה עבור הדשא האמיתי, אלא אף מתעלה עליו כיוון שאותו אין צורך לתחזק, הוא אינו נשחק, הוא נעים למגע, אינו מצריך גיזום או השקיה ותמיד נראה חיוני ובוהק, ממש כמו ביום ההתקנה.

בנוסף, כאשר רוכשים דשא סינטטי מבית גרין ספורט, ניתן להיות רגועים שהוא מגיע עם אחריות לטווח ארוך, שהוא לא ידהה, שיהיה עמיד בתנאי מזג אוויר קיצונים ויגרום לשכנים שלכם לחשוב שהדשא של השכנים ירוק יותר, (הם כמובן יהיו צודקים).

ללא תחרות

חברת גרין ספורט הינה המשווקת הבלעדית של מוצרי הדשא של חברתEDEL GRASS ההולנדית. על כן מדובר במוצרים איכותיים שלא רק נראים טוב, עמידים ובטיחותיים, אלא גם מגיעים עם אחריות של מספר שנים. כנציגים של החברה ההולנדית, חברת גרעין ספורט מספקת כתב אחריות מקורי מהיצרן לסוג הדשא הספציפי אותו הזמין הרוכש.

כלומר אם בוחנים את קטגוריית "דשא סינטטי אחריות", ניתן לראות כתבי אחריות מקוריים וספציפיים לדגמים השונים עם לא פחות מ 8 שנות אחריות. כך שמי שקצת מכיר את התחום יודע שמדובר בנתון שלא ניתן למצוא בחברות מתחרות. דשא סינטטי אחריות אצל חברת גרין ספורט הוא ללא ספק נתון שניתן להתגאות בו.

התקנה

דשא סינטטי איכותי ללא התקנה מקצועית , יכול להראות לא במיטבו ואף להסב לו נזק. אנו בחברת גרין ספורט מתקינים לפי מפרט ההתקנה של החברה ההולנדית, אנו משתמשים רק במוצרים מקוריים של החברה היצרנית (דבקים, סרטי הדבקה וכו') , מה שמאפשר לנו להעניק לצרכן את האחריות המקורית מהיצרן עצמו.

דשא סינטטי אחריות מגיע גם עבור ההתקנה. כאשר פונים אל חברה בעלת ניסיון וסטנדרטים גבוהים כגון "גרין ספורט", ניתן לקבל אצלה אחריות עבור ההתקנה וכיוון שהיא כה בטוחה לגבי טיבה, היא אינה מהססת לתת לא פחות מ8 שנות אחריות.

כך שלסיכום ניתן לומר שדשא סינטטי אחריות מבית גרין ספורט מגיע עם 5-8 שנים עבור המוצר ועם 8 שנים עבור ההתקנה. מכאן שניתן להיות בטוחים שמדובר במוצר מקצועי, עמיד וכזה שהותקן נכון.

חברת גרין ספורט

חברת גרין ספורט הינה הזכיינית הבלעדית של מוצרי הדשא האיכותיים מבית EDEL GRASS ההולנדית. גרין ספורט משווקת, מייצאת ואף מתקינה מוצרים אלו בכול הארץ, אם בבתים פרטיים ואם במוסדות ציבוריים או במגרשי כדורגל. מדובר בחברה בעלת 14 שנות ניסיון בתחום, בחברה שמאמינה בעבודה שלה ועל כן אינה נרתעת לספק שמונה שנות אחריות.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל