פרקטים
דשא סינטטי פרקטים

לקבלת ייעוץ חינם התקשר או מלא פרטים:

שם: טלפון: אי מייל:

דשא מלאכותי

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

כללי על דשא מלאכותי

במצב הקשה של משק המים היום והצורך לחסוך במים ובהוצאות , רבים בוחרים לרכוש דשא מלאכותי. דשא זה חוסך כמויות גדולות של מים ותורם לאיכות הסביבה בכך שהוא לא גורם לצריכת חשמל ודלק עקב כיסוח הדשא, אין שימוש בכימיקלים של מדבירי מזיקים ומדשנים למיניהם וניתן למחזר אותו.
בתחום של דשא סינטטי התפתחו טכנולוגיות חדשות בשנים האחרונות וכתוצאה מכך מראהו טבעי, נעים למגע והוא עמיד לשנים ארוכות. דשא מלאכותי איכותי עמיד בפני קרני UV ומוגן מחומרים מתלקחים, הוא מתנקה בקלות ולא צובר בוץ.  דשא מלאכותי אחיד במראהו, ללא בורות וקרחות ולא גדלים בו עשבים שוטים. גם חרקים אל נמשכים אליו משום הם לא יכולים להיות ניזונים ממנו. חיות מחמד לא חופרות בו כי אין לו את הריחות של דשא טבעי.

דשא מלאכותי - כיצד הוא מורכב

דשא מלאכותי יכול להיות בעל סיבים דקים או רחבים, מתפצלים או בודדים. חשוב לבדוק את צפיפות הסיבים לפי כובד היריעה.
שווה להשקיע בדשא איכותי משום שדשא זול יתבלה ויוחלף במהירות וההשקעה בדשא מלאכותי היא לטווח ארוך. את הדשא יש לבחור לפי הצרכים, כלומר האם הדשא משמש בעיקר לנוי ולא דורכים עליו כמעט או למשחק של הילדים ואז יש צורך בבלימת נפילות .

למי מתאים דשא מלאכותי?

דשא מלאכותי מתאים לבתים פרטיים, גינות ציבוריות, גני ילדים, בריכות, מגרשי ספורט, גני אירועים ועוד.
במבנים ציבוריים הוא חוסך את עלויות הטיפול,התחזוקה וצוות עובדים ומשווה למקום מראה מטופח וירוק כל השנה.
ניתן להתקין את הדשא בכל משטח:  במרפסת, גינה, בגג על ריצוף או בטון.

דשא מלאכותי בחברת גרין ספורט סיסטם בע"מ

חברות המתקינות דשא מלאכותי במשטחי דשא גדולים פורשות על גביהם יריעות ענק של דשא מלאכותי ומשתילות אותו בעזרת מכשור מיוחד.
את הדשא צריך להתקין בצורה מקצועית ומדויקת על ידי חברה אמינה. חברה כזו היא חברת "גרין ספורט סיסטם בע"מ". חברה זו מייבאת באופן בלעדי את מוצריה המשובחים של חברת Edel Grass ההולנדית.
דשא זה הוא האיכותי בעולם ועם התקן הגבוה ביותר בפיפ"א העולמית שהוא שני כוכבים. חברת "גרין ספורט" מתקינה מדשאות בבתים פרטיים, במגרשי ספורט, באולמי אירועים, בפארקים, בתי מלון ועוד.
הדשא שלה חוסך כמויות עצומות של מי השקיה בשנה,  עמיד לשנים רבות , נעים למגע, לא גורם לאלרגיות, בעל מראה אחיד,עמיד בפני קרני UV, לא דוהה  ומשתלב בצורה אופטימאלית עם הצמחייה בגינה. החברה נותנת אחריות יצרן על הדשא בין חמש לשמונה שנים. 


המלצות
לכבוד מר ירון שפילר, גרין ספורט סיסטם בע"מ, שלום רב, ברצוני להודות ולהוקיר את פועלך בהקמת דוכן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, בכנס בילדינג 2010, גני התערוכה תל אביב. בברכה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, מנהלת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון. | עזרא רג'ואן מגן יבנה ממליץ: לאחר כל הבדיקות שעשיתי וגם לאחר התייעצות עם מתקיני דשא סינטטי עצמאיים החלטתי להזמין אך ורק דשא המיוצר מיצרן בעל מוניטין עם המוצר הטוב ביותר ( Edel Grass ) ומיצרן שיש לו נציגות רצינית בארץ (גרין ספורט סיסטם). ברצוני לציין שגרין ספורט סיסטם קשובים לכל שאלה שיש בנוגע לדשא ומספקים תעודת אחריות מקורית של היצרן.עזרא רג'ואן | אלינקה דגני מחדרה ממליצה: איכות היא לא מילה גסה!!! חברת גרין ספורט ביצעה בגינתי התקנת דשא סינטטי מסוג Freestyle של חברת EDEL ההולנדית. הדשא איכותי והשירות יוצא מן הכלל.23/11/09 | מיכל מרמת החייל ממליצה: חברת גרין ספורט התקינה בגינתי דשא סינטטי מדהים ונעים למגע. הילדים נהנים לשחק עליו ואנו מקבלים מחמאות מכל עבר. הגינה השתדרגה מאוד ואני מאושרת שבחרתי דשא איכותי הולנדי איכותי מחברה רצינית ולא דשא זול מסין. 0503639999 | מגרש דשא סינטטי – שוהם: הנני לצרף המלצתי לאחר השלמת עבודות התקנת מגרש דשא סינטטי ע"י מר ירון שפילר מחב' גרין ספורט סיסטם בע"מ בשוהם בקיץ האחרון.חב' גרין ספורט סיסטם בע"מ זכתה במכרז שפורסם ע"י המועצה להקמת המגרש ובצעה העבודה בלוחות זמנים דחוקים, במהלך פגרת הקיץ, תוך עבודה אינטנסיבית, בפיקוח הגורמים המקצועיים אשר ליוו הפרויקט מטעם המועצה. העבודה נסתיימה ללא חריגה תקציבית.מאז השלמת שדרוג המגרש אנו זוכים לשימוש גובר במגרש ע"י כל קבוצות הכדורגל ביישוב, הנהנים מאיכות המגרש ורמתו, שעות רבות במהלך השבוע. כל משתמשי המגרש מביעים הערכתם הרבה למועצה אשר יזמה הפרויקט. אציין כי חלק ממקור המימון לפרויקט נבע מחסכון בעלויות ההשקיה של המגרש הקודם אשר היה מגרש דשא רגיל. השדרוג לדשא סינטטי בוצע כחלק ממדיניות המועצה לעידוד חיסכון במים ופרויקטים המעודדים קיימות.בכבוד רב,מתניהו אנגלמןמנכ"ל המועצה |
הנחל 3 מושב בני ציון, טלפונים: 09-7444212 , 054-5631386, פקס: 09-7444533 , tarkett@zahav.net.il

אחר

פרקט

דשא סינטטי

פרוייקט ביקור במפעל
קו מוצרים
אודות
מפה
צור קשר
למה גרין ספורט
מפת אתר
קו מוצרים
מידע נוסף

דף הבית
פרקטים
חדר הדמיה לבחירת פרקט
גלריית פרקטים
פרקט עץ
פרקט לימינציה
רצפת פרקט
התקנת פרקט
למינציה
למינציה
פרקטים מחירים
רצפת עץ
התקנת פרקטים
טיפים לבחירת פרקט נכון
דקים
טרקט

דשא סינטטי
דשא מלאכותי
דשא סינטתי
הצעת מחיר דשא
מרבדי דשא
משטחי דשא
דשא סינטטי במרכז
דשא סינטטי איכותי
דשא סינטטי מהולנד
דשא סינטטי מחיר
התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי על כל משטח

.
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved