100% שביעות רצון

דשא סינטטי איכותי

050-3639000

שואפים לניצחון? אנחנו ניתן לכם את הבסיס הטוב ביותר!

דקים

דקים הינם רצפות עץ אשר עשויות להיות פרקטים פנים ביתיים או רצפות עץ חיצוניות לבית המונחות בגובה משתנה מעל פני האדמה. היתרון האסתטי שברכישת דקים לבית כבר ניכר מזמן, אולם במאמר זה ננסה לסקור חלק מהסוגים והיתרונות הקיימים בתחום דקים. רצפות דקים, כלומר רצפות מכוסות בפרקט מסוג דק הן רצפות המכוסות בקורות עץ טבעי. היתרון המשמעותי של דקים על פני פרקטים סינתטיים הוא עמידותם לאורך זמן, והאפשרות לשייף ולחדש אותם לאחר שהתבלו. דקים מקנים אוירה חמה וויוקרתית לכל סביבה ביתית, בניגוד לרצפת האבן הקרה והנוקשה. כמו כן, דקים לשימוש חיצוני, כגון דק לחצר או לגינה, מהווה מקום ישיבה נוח מעל פני האדמה, כמו גם משטח אסתטי וקל לתחזוק. הדק מותקן על גבי קורות עץ או מתכת, אך בשום פנים אינו מונח על האדמה. זאת על מנת למנוע השפעות מזיקות של לחות העשויות להיגרם לדק. כידוע, במגע עם מים עץ מתרחב ומשנה את צורתו.

דגשים חשובים בנושא הדקים כוללים הקפדה על תחזוקה אחת לשנה. זאת מאחר ועץ, כמו חומרים טבעיים אחרים, מושפע מנזקי הזמן ומתבלה. כמו בכל משימת שיפוץ אחרת כאשר ניגשים להזמנת דק יש לקחת בחשבון את שימושו הייעודי של הדק. מומלץ להחליט על תקציב מסוים ולבצע מחקר שוק מקיף בנושא אשר יכלול בעלי מקצוע שונים בתחום. כמו כן, כאשר מתקינים דקים יש לבחור את חומר הגלם ממנו יורכב הדק. סוגי העצים השונים נסדלים באיכותם, עמידותם, צבעם, וכמובן גם עלותם. בין העצים הנפוצים המשמשים להרכבת הדקים החיצוניים ניתן למנות את עץ האורן והאיפיאה. בנוסף, חשוב לשים לב שכיוון הקורות בעת התקנת הדק משפיע על מראהו הסופי של הדק, לרוב דק המורכב מקורות ארוכות יהיה בעל מראה אסתטי ויוקרתי יותר.

במידה ומדובר בדק עץ לריצוף פנים הבית, גרין ספורט סיסטם בע"מ הינה היבואנית הבלעדית של פרקטים תוצרת חברת טקרט המובילה בעולם בייצור פרקטים. גרין ספורט סיסטם בע"מ מספקת שירותי התקנת פרקטים מכל מיני סוגים. ניתן להתרשם באתר החברה מהפרקטים השונים שהיא מציעה. סוגי פרקט העץ הקיימים באמתחתה של החברה הינם: פרקט תלת שכבתי המורכב משלוש שכבות של עץ כאשר השתיים התחתונות הן עץ לבן והעליונה נתונה לבחירת הלקוח, ופרקט דו-שכבתי המורכבת מעץ לבן ושכבה עליונה לבחירה. הסוגים המוזכרים נבדלים בעוביים, וובאורך חייהם הנובע מהאפשרות לחדש וללטש אותם.

רוצים שהדשא שלכם יהיה תמיד ירוק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל